TOKİ Esatpaşa Benna Park evleri

Benna Park Evleri, 3 blokta 112 daireden oluşmaktadır. Ataşehir Esatpaşa’da bulunan Benna Park projesinden ev satın alabilirsiniz. TOKİ Esatpaşa Benna Park evleri hakkında bilgi almak ve TOKİ Esatpaşa Benna Park evleri fotoğraflarına bakmak için bu sayfayı okumaya devam edebilirsiniz.

Benna Park Evleri, Esatpasa Mahallesi İlkbahar 2. Sokak, 34704 Ataşehir/İstanbul adresinde bulunur. Benna Park için görülebilir örnek dairenin boyutları; 2+1 ve 120 metrekaredir. Isıtma doğalgazdır. Krediye uygundur.

TOKİ Esatpaşa Benna Park evleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul’da yer alan 165 konut ve 1 iş yerini açık artırma usulüyle satışa çıkardı. TOKİ’den yapılan açıklamada, İstanbul’da 165 konut ve 1 iş yerini açık artırma usulüyle satışa sunulacağı belirtildi.

Benna Park evleri 1

TOKİ, 12 projede bulunan 165 konut ve 1 iş yerini 5 Mart 2020 tarihinde saat 11:00’da açık artırmayla satışa çıkardı. Satışa sunulan konutlar arasında Esatpaşa’daki Benna Park Evleri de yer aldı. Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmak için kolları sıvayan TOKİ, kampanyalarının yanı sıra satış duyurularıyla da dikkat çekiyor.

Benna Park evleri 2

TOKİ, Yalı Ataköy projesinde bulunan 28 konut ve 1 iş yerini 1 milyon 109 bin 105 TL’den başlayan fiyatlarla satıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşin ödemede 24 ay boyunca vadelendirme fırsatından yararlanabiliyor.

Benna Park evleri 3

TOKİ, Sarıçınar Evleri, Benna Evleri, Örnek Evleri, Yaşam Evleri, İstgek Duru Evleri, Benna Park Evleri, İmaj Evleri, İstek Garden Life Evleri, Esatpaşa Konakları ve Nestiva Ataşehir’de bulunan 137 konutu açık artırma usulüyle satıyor. Hemen teslim projede yüzde 40 peşinata 96 ay veya yüzde 50 peşin 120 ay vadelendirme fırsatı sunuluyor.