Netflix Mart 2023 takvimi

Mart 2023’te Netflix’e neler geldiğine dair kapsamlı raporumuza hoş geldiniz. Burada, Mart ayı boyunca yeni filmler, TV dizileri, özel filmler ve belgeseller listesini görebilirsiniz. 2023 yılının Mart ayında Netflix’e gelen harika yeni içerikler, şovlar, diziler, filmler ve orijinaller burada yer alır. Netflix her ay olduğu gibi Mart ayında da birçok yeni dizi ve film, orijinal içerik ve belgesel ile evimize gelmeye hazırlanıyor.

Beklenen dizilerden gişe rekortmenlerine, birçok yeni yapım ve gelecek içeriğin erken bir listesini aşağıda görebilirsiniz. 2023 Mart ayı boyunca Netflix’e neler geleceğine son derece erken bir bakışa hoş geldiniz. Aşağıda, resmen açıklanan tüm dizileri, filmleri veya Netflix Orijinallerini listeleyeceğiz. Şimdi, Mart 2023’te gelmesi planlananları inceleyelim. Hızlı bir not olarak, raporlanacak yeni içerikler varsa bu liste birkaç günde bir güncellenecektir.

Tarihi belli değil

Agent King (1. Sezon) Netflix Orijinal Filmi – Animasyonlu casus-gerilim dizisi. I Am Georgina (2. Sezon) Orijinal Netflix – İspanyol realite dizisi.

1 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Cheat (1. Sezon) Orijinal Netflix – Danny Dyer ve Ellie Taylor’ın sunuculuğunu yaptığı, rakiplerin büyük ödül için hile yapmaya teşvik edildiğini gören İngiliz realite dizisi. Love Destiny: The Movie (2022) – Bir erkeğin başka bir hayattan bir kadınla evlenme hayallerini engelleyen bir zamanlayıcı gezgini hakkında Tayland romantik komedisi. The Hangover: Part II (2011) – Todd Phillips, Bradley Cooper, Ed Helms ve Zach Galifianakis’in oynadığı gece yarısı komedi filminin devam filmini yönetti. The Hangover: Part III (2013) – Komedi üçlemesinin son girişi. The Hunger Games: Mockingjay – Bölüm 2 (2015) – Lionsgate gişe rekorları kıran film serisinin son filmi Açlık Oyunları, Katniss Everdeen’in Başkan Snow’a karşı oyunsonuna girdiğini görüyor. Tonight You’re Sleeping With Me (2023) Orijinal Netflix – Kurtulmak istediği bir ilişkiye saplanıp kalan ve eski erkek arkadaşı olay yerine geldiğinde ona bir şans verilen bir gazeteci hakkında Polonya kitap uyarlaması. Wrong Side of the Tracks ( 2. Sezon ) Orijinal Netflix – Bir büyükbabanın torununa yanlış yapanlardan intikam almasını konu alan İspanyol drama dizisi.

2 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Framed! A Sicilya Murder Mystery (2. Sezon) Orijinal Netflix – İtalyan komedisi. Goat Sheep (1. Sezon) Orijinal Netflix – Sürülerini aç bir kurttan korumak için karate ve yüksek teknoloji ürünü aletler kullanan iki zeki koyun hakkında çocuk animasyon dizisi. Masameer County (2. Sezon) – Animasyon dizisi. Monique Olivier: Accessories to Evil (Sınırlı Dizi) Orijinal Netflix – Fransa’nın en kötü şöhretli katillerinden biri olan Michel Fourniret’i araştıran Fransız polisiye belgeselleri. Sex/Life (2. Sezon) Netflix Original – Bir kadın, kocası ve geçmişi arasındaki aşk üçgenini konu alan aşk dizisinin yeni sezonu.

3 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

In the Name of God: A Holy Betrayal (Sınırlı Dizi) Orijinal Netflix – Peygamber olduklarını iddia eden dört Koreli lideri konu alan Kore suç belgesel dizisi. Yönetmen Jo Seong-hyeon. Love at First Kiss (2023) Orijinal Netflix – Alauda Ruiz de Azúa tarafından yönetilen İspanyol romantik komedi filmi. Next in Fashion (2. Sezon) Netflix Orijinal – Yarışma realite dizisi.

5 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Chris Rock: Selective Outrage (2023 – CANLI) Orijinal Netflix – 22:00 ET/19:00 PT’de yayınlanacak olan ilk Netflix Orijinal canlı prodüksiyonu.

6 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Ridley Jones (5. Sezon) Orijinal Netflix – Çocuk animasyon dizisi. Unlock My Boss (Sezon 1) – Şirketini yönetmek ve kendi cinayetini araştırmak için genç bir yabancıyla iş birliği yapan bir teknoloji firmasının CEO’sunu konu alan Kore gizem dizisi.

8 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Faraway (2023) Orijinal Netflix – Alman romantik komedisi. MH370: The Plane That Disappeared (2023) Orijinal Netflix – En büyük modern gizemlerimizden birini araştıran İngiliz belgeseli: Flight MH370’in ortadan kaybolması.

9 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

You (4. Sezon – 2. Bölüm) Orijinal Netflix – Joe’nun Londra’da kaldığı süreyi sürdürdüğü Netflix’in gerilim dizisinin son sezonunun ikinci yarısı.

10 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Have a nice day! (2023) Orijinal Netflix – Şu anda bir markette çalışan emekli bir radyo sunucusu hakkında Meksika komedisi. Jolly Roger (2022) – Nollywood filmi. Luther: The Fallen Sun (2023) Netflix Orijinal Filmi – Idris Elba, bir seri katili yakalamak için hapisten kaçması gereken Londra polis dedektifi John Luther rolüne geri dönüyor.

Outlast (1. Sezon) Netflix Orijinal – Hayatta kalma gerçeklik serisi. The Glory (Bölüm 2) Netflix Original – İntikam alan bir kadın hakkında sevilen Kore drama dizisi.

16 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Shadow and Bone (2. Sezon) Orijinal Netflix – Netflix’in büyük fantastik drama dizisinin dönüşü.

17 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

In His Shadow (2023) Orijinal Netflix – Fransız gerilim filmi. Maestro in Blue (1. Sezon) Netflix Orijinal Filmi – Doğal bir adada bir festivale liderlik etmeye giden bir müzisyenin beklenmedik bir aşk ilişkisine başlaması ve kendisini diğer insanların sorunlarının içinde bulması hakkında Yunan polisiye ve gizem dizisi. Noise (2023) Orijinal Netflix – Belçika gerilim filmi. Sky High: The Series (1. Sezon) Orijinal Netflix – Sky High Netflix Orijinal filminden uyarlanan İspanyol gerilim dizisi.

The Magician’s Elephant (2023) Orijinal Netflix – İki kez Newbery Ödülü sahibi Kate DiCamillo’nun aynı adlı romanından uyarlanan uzun metrajlı animasyon filmi.

21 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

We Lost Our Human (1. Sezon) Orijinal Netflix – Bir gün uyanıp Dünya’daki tüm insanların ortadan kaybolduğunu keşfeden iki evcil hayvan hakkında etkileşimli animasyon komedi macera!

22 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

The Kingdom / El Reino (3. Sezon) Orijinal Netflix – İspanyolca suç dramasının son sezonu. Waco: American Apocalypse (Sınırlı Dizi) Netflix Original – Bu belgesel dizisi, 1993’te federal ajanlar ile ağır silahlı bir dini grup arasındaki 51 günlük rezil açmazdan daha önce hiç görülmemiş materyalleri içeriyor.

23 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

The Night Agent (1. Sezon) Netflix Orijinal Filmi – Matthew Quirk tarafından yazılan, alt düzey bir FBI ajanının bir komploya karışmasını konu alan romanından uyarlanmıştır.

29 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Wellmania (1. Sezon) Orijinal Netflix – “hızlı yaşa, genç öl” tavrını yeniden düşünmek zorunda kalan ve iyileşmek için bir sağlıklı yaşam yolculuğuna çıkan Liv hakkında Avustralya komedi dizisi.

30 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

From Me to You: Kimi ni Todoke (1. Sezon) Netflix Orijinali – Japon aşk dizisi. Unstable (1. Sezon) Orijinal Netflix – Rob Lowe, dünyayı daha iyi bir yer yapmak için çalışan bir biyoteknoloji girişimcisini konu alan komedi dizisi.

31 Mart’ta Netflix’e Neler Geliyor?

Black Clover: Sword of the Wizard King (2023) Orijinal Netflix – Popüler çizgi romandan uyarlanan Japon anime filmi. Copycat Killer (1. Sezon) Orijinal Netflix – 90’ların Taipei’sinde geçen Tayvanlı suç gizemi dizisi. Kill Boksoon (2023) Netflix Original – Kiralık bir suikastçı ve genç bir kızla bekar bir anne olarak ikili bir hayat süren bir kadın hakkında Kore gerilimi.

Murder Mystery 2 (2023) Netflix Orijinal Filmi – Adam Sandler ve Jennifer Aniston, Spitz olarak rol aldıkları ve bir kez daha kendilerini bir komplonun içinde buldukları aksiyon-komedinin devamı için geri dönüyorlar.