Netflix Nisan 2023 takvimi

Netflix, aboneler için Nisan ayında birçok yeni akış seçeneği ekliyor. Ödüllü orijinal dizilerden popüler filmlere kadar Netflix, çok sayıda dizi ve film listesine sahiptir. Nisan’da Netflix’e gelen yeni yapımların yanı sıra bu ay nelerin ayrıldığının tam listelerini okuyun.

Netflix’in dev kütüphanesine nisan ayında yepyeni dizi ve filmler ekleniyor. En çok beklenen orijinallerin yanı sıra, çok sayıda ilgi çekici belgesel, TV şovu, dizi ve film, izleyenlerle buluşacak. Netflix’in Nisan için getirmeyi planladığı yapımlara göz atmak için okumaya devam edin. Bu bir erken bakıştır ve yeni yapımlar belli oldukça burayı güncelleyeceğiz.

2023 Nisan ayı boyunca Türkiye’de Netflix’te neyin olacağına erken bir göz atmaya hoş geldiniz. Bu önizleme, biz onları öğrendikçe ay boyunca tüm yeni yayınlarla güncellenecektir. Bu liste başlangıçta biraz kısa görünecek, ancak ay boyunca ilerledikçe, Nisan ayı için daha fazla yayın sıralıyor olacağız. Bu yazıyı her geçen gün yeni yayınlarla güncel tutmaya çalışacağız.

1 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

American Hustle (2013) – Bir dolandırıcı ve sevgilisinin bir FBI ajanına siyasi yolsuzluğu ifşa etmede yardım etmesinin gerçek hikayesine dayanan bu film için devasa bir oyuncu kadrosu bir araya geliyor. Beyblade Burst Quad Drive (1. Sezon) – Çocuk animasyon serisi. Blippi’s Adventures (Koleksiyon 7) – Clayton Grimm’in oynadığı canlı aksiyon çocuk dizisi. Charlie Wilson’s War (2007) – Bu Oscar adayı dramada Tom Hanks, Julia Robers ve Philip Seymour Hoffman rol alıyor. Hotel Transylvania (2012) – Popüler kültürden en sevdiğiniz canavarlar, Sony Animation’ın bu animasyonlu komedisinde bir araya geliyor. Adam Sandler, Kevin James ve Andy Samberg’in seslerini içerir. Norm of the North (2016) – Kuzey Kutbu’nda gelişen konut planlarını durdurmak için New York’a gitmek zorunda kalan bir kutup ayısı hakkında animasyon uzun metrajlı film. Over the Edge (2006) – Uyumsuz bir orman yaratıkları ailesini kandırarak bir yiyecek borcunu ödemesine yardım eden entrikacı rakun hakkında DreamWorks animasyon filmi. Safari (2022) – Yönetmen Bill Afwani’den Afrika filmi. Shark Tale (2004) – Martin Scorsese ve Will Smith, dünyayı bir köpekbalığı öldürdüğüne ikna eden bir balığı konu alan bu animasyon filmde yer alıyor. The Bourne Legacy (2012) – Jeremy Renner, kendisini CIA ile anlaşmazlığa düşmüş bulan başka bir yabancı ajan olarak giyinir. The Moritanian (2021) – STX Films’in gerçek bir hikayeye dayanan bu filmi, Mohamedou Ould Slahi’nin savunma avukatı Nancy Hollander’da güçlü bir müttefik bulmasının hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Jodie Foster ve Benedict Cumberbatch var. The Thing (2011) – Thomas & Friends: The Mystery of Lookout Mountain (Sezon 1) – 2D Thomas & Friends serisinin yeni animasyon yan ürünü.

2 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

War Sailor (Sınırlı Dizi) Netflix Original – 2. Dünya Savaşı’nın başlamasından hemen sonra geçen ve hayatta kalma mücadelesi veren bir ticaret gemisini konu alan Norveç drama dizisi.

3 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Surviving R. Kelly: Part III (Sezon 3) – R. Kelly’nin federal davasını inceleyen belgesel dizisinin son sezonu.

4 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Mo’Nique: My Name is Mo’Nique (2023) Netflix Orijinali – Stand-up komedi programı.

6 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Beef (1. Sezon) Orijinal Netflix – A24 Television yapımı, Ali Wong ve Steven Yuen’in oynadığı komedi-drama. IRL – In Real Love (1. Sezon) Orijinal Netflix – Aşkta gezinmeye çalışan dört bekar hakkında Hint realite dizisi.

7 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Chupa (2023) Orijinal Netflix – Yönetmen Jonás Cuarón’dan, yapımcılığını Chris Columbus’un üstlendiği fantastik aile macera filmi. Genç bir gencin, genç bir chupacabra şeklinde bir arkadaş edinmesi hakkında. Transatlantic (Sınırlı Dizi) Netflix Orijinal Filmi – Gillian Jacobs ve Cory Michael Smith, hayatını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan binlerce mülteci için Fransa’dan ABD’ye güvenli geçişi organize eden bir gazeteciyi konu alan bu biyografik dizide rol alıyor.

8 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Hunger (2023) Netflix Orijinal Filmi – Ünlü ve acımasız bir şefin kanatları altına alındıktan sonra sınırlarını zorlayan genç bir sokak yemeği aşçısını konu alan Tayland dizisi.

13 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Florida Man (1. Sezon) Orijinal Netflix – Édgar Ramírez, Donald Todd’un imzasını taşıyan bu yeni mini dizide eski bir polisin başka bir davaya sürüklenmesini konu alan Mike Valentine’ı canlandıracak.

14 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Queenmaker (1. Sezon) Orijinal Netflix – Kore siyasi drama dizisi. The Last Kingdom: Seven Kings Must Die (2023) Orijinal Netflix – Amiral gemisi tarihsel drama serisinin devam filmi.

19 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always (2023) Orijinal Netflix – Power Rangers’a özel 30. yıl dönümü çocuklara özel.

20 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

Ex-Addicts Club (1. Sezon) Orijinal Netflix – Endonezya komedisi durum komedisi.

21 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

One More Time (2023) Orijinal Netflix – İsveç romantik komedisi. Amelia, 40. doğum gününde 2002’de tekrar 18 yaşında olmak için kader bir dilek tutar, ancak günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalınca çok geçmeden pişman olur. Rough Diamonds (1. Sezon) Orijinal Netflix – Ailesinin imparatorluğunu ezici bir borca sokan savurgan bir oğul hakkında Belçikalı suç dizisi.

27 Nisan’da Netflix’e Neler Geliyor?

A Tourist’s Guide to Love (2023) Orijinal Netflix – Bu romantik komedide Rachael Leigh Cook ve Scott Ly başrolde. Firefly Lane (2. Sezon – 2. Bölüm) Orijinal Netflix – Kendini iyi hissettiren dramanın son sezonunun ikinci yarısı, orijinal Haziran çıkış tarihinden ileri alındı. The Nurse (1. Sezon) Orijinal Netflix – Bir kitaptan uyarlanan Danimarka polisiye dizisi.