Instagram gizli hikaye izleme sitesi

Hepimizin sevdiği Instagram hikayelerini görmek, ancak herkesin bildiği şekilde değil. Hikayeleri anonim olarak nasıl görüntüleyebileceğinizi açıklıyoruz. Instagram, bugün dünyanın en başarılı sosyal ağlarından biridir. En ilginç işlevleri arasında, yalnızca 24 saat mevcut olan hikayeler özelliği vardır. Hepimiz Hikayeleri görmek isteriz, çünkü onlar iyi bir bilgi kaynağı ve dedikodu için harikalar. Ancak bazen diğer kullanıcıların haberi olmadan onları görebilmek isteriz.

Instagram kullanıcılarının günlük paylaşımda bulundukları hikâyeleri takipçileri olarak görmeniz durumunda hikayeyi paylaşan kişiye bildirim ulaşır. Kimlerin bu paylaşımı görüntülediği bilgisi verilerek hangi takipçinin olduğuna ilişkin bilgi aktarılır. Bu makalede, Instagram hikayelerini anonim olarak görüntülemenin çeşitli yöntemlerini öğrenebileceksiniz. Böylece instagram gizlice hikaye izleme amacınız mümkün hale gelecek.

Instagram Hikayeleri nasıl gizlice izlenir?

Bir Instagram hesabınız varsa, başka bir kullanıcının haber akışında paylaştığı tüm gönderileri onlar bilmeden görebilirsiniz. Aslında, sosyal ağ herkese açık olduğu sürece başka bir hesabın sosyal ağa yüklediği içeriği görmek için kişisel bir hesabınızın olması bile gerekmez.

Ancak söz konusu hesabın Hikayelerini görmek istediğimizde, Instagram bizi platforma hesabımızla giriş yapmaya zorladığı için dedikodu sanatı karmaşıklaşıyor. Bu, farklı yöntemler kullanılarak atlanabilecek bir bariyerle karşılaştığımız zamandır.

Hangi araçlara sahip olduğunuzu görmeden önce, dikkate almanız gereken iki ayrıntıyı bilmelisiniz. Öncelikle hikayelerini anonim olarak görmek istediğiniz hesabın herkese açık olması gerekiyor çünkü Instagram gizli olanları çok iyi koruyor. İkincisi, bu göreve yönelik web sayfaları ve uygulamalar, Instagram’ın kullanım politikasına uymadıkları için genellikle engellenir.

Instagram gizli hikaye izleme sitesi

Bu araçları en iyi yanı, artık Instagram videolarını, fotoğraflarını ve hikayelerini toplu olarak indirebilmenizdir. Instagram videolarını indirmeden önce, içerik oluşturucuların indirme iznini aldığınızdan emin olun. Bununla birlikte, Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini indirmenin yollarını öğrenmek için bu kılavuzu izleyin. Listeyi vermeden önce, Instagram profil resmini full HD olarak görüntülemek ve birden fazla Instagram paylaşım fotoğrafı ve videosu indirmek için bir araç olan https://instadpy.com/ sitesini kullanmanızı tavsiye ederim.

Instagram’da bir videoyu gerçekten beğendiğiniz ve videoyu koleksiyonunuza kaydetmek istediğiniz zamanlar vardır, ancak bunu yapacak bir mekanizma yoktur. Bununla birlikte, Instagram videolarını indirmenin belirli yolları vardır, ancak bunun için biraz uğraşmanız gerekebilir. Dolayısıyla bu eğiticide, Instagram videolarını PC’nize, Android cihazınıza ve iOS cihazlarınıza indirmek için birden fazla yöntem göstereceğim.

StoriesDown

storiesdown

Instagram hikayelerini başkaları tarafından keşfedilmeden görebileceğiniz ilk yöntem, kullanımı oldukça basit olan StoriesDown sayfasıdır. Siteye girdikten sonra, “Instagram kullanıcı adını girin” yazan bir metin alanı göreceksiniz. Mesajın da belirttiği gibi, yapmanız gereken hikayelerini görmek istediğiniz kullanıcının adını yazmak. Adı tam olarak olduğu gibi yazmanız önemlidir, aksi takdirde platform bulamaz.

StoriesDown size hem son 24 saatte yayınlanan Hikayeleri hem de feed’inizde paylaşılan görselleri gösterecektir. Ayrıca, hikayeleri cihazınıza indirmenize izin verir.

Instagram Anonymous Story Viewer

instagram anonymous story viewer

Instagram hikayelerini başkaları bilmeden izlemenin bir başka yolu da tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Instagram Anonymous Story Viewer web sitesidir. Ana sayfada, aramak istediğiniz kullanıcının adını girmeniz gereken bir metin kutusu ile önceki alternatife çok benzer şekilde çalışır.

Kullanıcının yakın zamanda yayınladığı hikayeleri veya yayınlarındaki gönderileri görmek için herhangi bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Profillerine eriştikten sonra, hikayelerini sırayla görmek için profil resmine tıklayabilir veya mevcut içeriği tek tek görmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Hikayelerden birine tıklarsanız, sağ üst köşedeki “Download” butonundan indirebilirsiniz.

Bu arada, bu web sitesini herhangi bir cihazdan kullanabilirsiniz: cep, bilgisayar, tablet… Biliyorsunuz, en son hikayelerin elinizin altında yayınlanması için kullanıcının adını yazmanız yeterli.

BlindStory

BlindStory

Bu uygulama, onları yayınlayan kullanıcı bilgilendirilmeden Instagram hikayelerinin görüntülenmesine odaklanmıştır. İndirmesi ücretsizdir, ancak günde 15’ten fazla hikaye görüntülemek için bir ödeme planına abone olmanız gerekir.

Günlük 15 ücretsiz hikayeye razıysanız, bunları cihazınıza da indirebileceğinizi bilmelisiniz. Belli bir noktadan sonra ücretli bir araç olduğu gerçeğini bir kenara bırakırsak, BlindStory, Instagram hikayelerini cep telefonunuzdan veya tabletinizden görünmez modda görüntülemek için iyi bir alternatiftir.

StoriesIG

StoriesIG

Instagram hikayelerini anonim olarak görüntülemek için kullanabileceğiniz başka bir web sitesi de StoriesIG‘dir, tamamen ücretsiz ve kayıt olmadan kullanabilirsiniz. Yine temel olarak ana ekrandaki metin alanına kullanıcının adını girmekten oluşan çok basit bir yöntemle uğraşıyoruz.

Profil yüklendikten sonra, bilgilerini (gönderi sayısı, takipçi sayısı, biyografisi vb.) ve farklı kategorilere ayrılmış yayınladığı tüm içeriği görebileceksiniz. Hiç şüphesiz StoriesIG, öne çıkan hikayeleri, makaraları ve IGTV’yi görmemizi sağladığı için bu kılavuzdaki en eksiksiz alternatiftir. Ayrıca tüm yayınları indirebilirsiniz.

Uçak Modu Kullanımı

Birçok Instagram kullanıcısının bilmediği bu hile, hikayeleri anonim olarak görüntülerken çok kullanışlıdır. Bunu başarma süreci basittir: uygulamayı açın ve Hikayelerin ana ekranın üst çubuğuna yüklenmesine izin verin.

Görmek istediğiniz bilgilerin zaten yüklendiğinden emin olduğunuzda, internete erişimi engellemek için cep telefonunuzun uçak modunu etkinleştirin. Uçak modunu devre dışı bırakmadan ve normalde yaptığınız gibi uygulamayı kullanmaya geri dönmeden önce hakkında dedikodu yapmak istediğiniz Instagram hikayelerini görüntüleme fırsatını yakalayın.

Plan B: Sahte Hesap Açın

B Planı seçeneğine başvurduğunuzda, diğer Instagram hesaplarından hikayeleri gerçekten görmek istiyor olmalısınız. Çaresizlik içinde, kullanıcılar bu ismin arkasında kimin saklandığını gerçekten bilemeden diğer profilleri gözetleyebilmek için ikincil bir hesap açar.

Bu yöntemle, istediğiniz kadar herkese açık hesapla ilgili dedikodu yapabileceksiniz, ancak ikincil hesabınıza güvenmek ve takip isteklerinizi kabul etmek için özel profilleri almanız gerekecek. Bu B Planının casusluk arzularınız için çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, başkalarının haberi olmadan Instagram hikayelerini görmek için kendinizi her zaman önceki seçeneklerle sınırlayabilirsiniz.