Netflix Ekim 2023 takvimi

Ekim ayı boyunca Netflix’in neleri yayınlayacağına bir göz atmanın zamanı geldi. Ekim 2023’te çıkacak olan tüm yeni Netflix Orijinal filmlerini ve TV dizilerini inceleyeceğiz.

Ekim ayında gelen en büyük Netflix Orijinallerinin yanı sıra birçok yapım bizlerle buluşacak. Bu liste zaman içinde doldurulacak. Netflix’in ay sonuna doğru daha eksiksiz bir liste yayınlamasını bekliyoruz. Şimdi Ekim ayında yolda Netflix yapımlarına bir göz atalım. Ekim 2023’te Netflix’e gelmesi planlanan tüm yeni filmler ve diziler.

Tarihi belli değil

ETA ile Yüz Yüze: Bir Teröristle Konuşmalar (2023) Netflix Orijinal – İspanyolca belgesel. Holey Moley (Sezon 1) – ABC’nin yarışmacılara minyatür golf sahalarında adım atmalarını sağlayan aile yarışma programı.

1 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor

60 Days In (Sezon 4) – Reality serisi Blessers (2019) – Güney Afrika komedisi. Django (Sezon 1) – Sekiz yıl önce ailesinin öldürülmesinden kaçtığına inandığı kızını Vahşi Batı’da arayan bir silahşörün hikayesini anlatan Fransız Western dizisi. Kimlik Hırsızı (2013) – Melissa McCarthy ve Jason Bateman, bir muhasebecinin kimliğini kullanarak bir dolandırıcının peşine düşmesini konu alan bu komedi filminde rol alıyor. Miss Juneteenth (2020) – Eski bir siyahi güzellik kraliçesi, asi genç kızını kendi gösterinin ayak izlerini takip edecek şekilde şekillendirmeye çalışırken bir anne ve çocuk yakınlaşır. Başrollerde Nicole Beharie ve Kendrick Sampson yer alıyor. Last Vegas (2013) – Robert De Niro, Michael Douglas ve Morgan Freeman’ın başrol oynadığı komedi. One Piece (Yeni Sezonlar) – Yakın zamanda canlı aksiyon serisine uyarlanan (ve yenilenen) anime serisinin diğer sezonları. Pompeii (2014) – Kit Harington’ın başrol oynadığı, Sony Pictures’ın büyük bütçeli tarihi felaket filmi. The Amazing Spider-Man 2 (2014) – Andrew Garfield ve Emma Stone, Electro ve Green Goblin’le karşı karşıya geldiği o döneme ait bu ikinci ve son Spider-Man filminde rol alıyor. The Monuments Men (2014) – George Clooney’nin yazdığı ve yönettiği, başrolde olduğu tarihi savaş komedisi. The Night Logan Woke Up (Sezon 1) – Küçük bir kasabanın bir olayla sarsılmasından otuz yıl sonra geçen gerilim dizisi.

4 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Keys to the Heart (2023) Netflix Orijinal – Bir boksörün uzun süredir kayıp olan annesiyle yeniden bir araya gelmesini konu alan Filipin müzik draması. Zirveye Yarış (2023) Netflix Orijinal – Dünyanın en hızlı tırmanıcıları olmak için yarışan iki düellocu dağcıyı konu alan belgesel. showtime serisi süper bir şekilde uber savaşını alevlendirdi Super Pumped: The Battle for Uber (Sezon 1) – Araç çağırma şirketi Uber’in yükselişini konu alan Showtime serisi. Başrollerde Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler ve Kerry Bishé yer alıyor.

5 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Everything Now (Sezon 1) Netflix Orijinal – İngiliz gençlik drama dizisi. Daha önce The Fuck-It Bucket olarak adlandırılıyordu . House of Spies (2023) Netflix Orijinal – Bollywood casus gerilim filmi. Khufiya (2023) Netflix Orijinali – Hintçe casus gerilim filmi. Lupin (3. Bölüm) Netflix Original – Fransız soygun drama dizisinin uzun zamandır beklenen dönüşü. Seks Kaseti (2014) – Jason Segal ve Cameron Diaz, bu romantik komedide, bir önceki akşam çektikleri seks kasetinin kaybolduğunu fark eden evli bir çiftin başrollerini paylaşıyor.

6 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

A Deadly Invitation (2023) Netflix Orijinali – Bir kitaba dayanan Meksika İspanyolcası komedisi. Gerçek bir suç meraklısı, sosyeteden kız kardeşinin cinayetinin tuzağına düşer. Bir villa lüks şüphelilerle doluyken, suçluyu bulmak ona kalmıştır. Ballerina (2023) Netflix Orijinal – İntikam için yola çıkan eski bir korumayı konu alan Kore aksiyon gerilim filmi. Fair Play (2023) Netflix Original – Riskli yatırım fonu yönetiminin yüksek riskli dünyasında ilişkileri sınanan genç bir çiftin hikayesini anlatan yeni bir erotik gerilim filmi.

9 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Kayınvalidemle Stranded with my Kayınvalidem (1. Sezon – Haftalık Yeni Bölümler) Netflix Orijinal – Kayınvalideleriyle zorluklarla yüzleşmek zorunda kalan çiftleri konu alan Brezilya realite dizisi.

10 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Last One Standing (Sezon 2) Netflix Orijinal – Japon varyete dizisi.

11 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Once Upon a Star (2023) Netflix Orijinali – Nonzee Nimibutr’dan Tay draması. Sessizlik Paktı (Sezon 1) Netflix Orijinal – Gerçeği ve intikamı arayan dört kadının hayatına dalan bir sosyal medya fenomenini konu alan Meksika gizem dizisi.

12 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Deliver Us From Evil (2014) – Kitaptan uyarlanan bu korku filminde Eric Bana başrolde. Bir New York polis memurunun bir rahiple buluşması ve onu bir davanın şeytani mülkiyet içerdiğine ikna etmesi hakkında. Good Night World (Sezon 1) Netflix Orijinal – Uru Okabe’nin bilim kurgu mangasından uyarlanan, çevrimiçi oyunda sahte bir aile olarak kurtuluşu arayan bir aileyi konu alan anime dizisi. LEGO: Ninjago Dragons Rising (1. Sezon – Yeni Bölümler) Netflix Orijinal – Animasyonlu çocuk serisinin devamı. The Fall of the House of Usher (Sezon 1) Netflix Orijinali – Mike Flanagan’ın son şovu, Edgar Allan Poe’nun babalarının iş imparatorluğu için savaşan iki kardeşi konu alan eserlerine dayanıyor.

13 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Konferans (2023) Netflix Orijinali – İsveç korku filmi.

14 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Tammy (2014) – Ben Falcone’nin yönettiği bu 2014 komedisi, Melissa McCarthy’yi işini kaybeden ve kocasının onu aldattığını keşfeden bir kadın olarak canlandırıyor. The Misfits (2021) – Bu soygun aksiyon filminde Piece Brosnan, Tim Roth ve Jamie Chung başrollerde.

15 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Look Away (2018) – Jason Isaacs, Mira Sorvino ve India Eisley, yoğun, röntgenci korku/gerilim filminde rol alıyor.

17 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Şeytan Yargılanıyor (2023) Netflix Orijinal – Sanığın şeytan adına çalıştığını iddia ettiği ABD cinayet davasını konu alan belgesel.

18 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Dark Water (Sezon 1) Netflix Orijinal – Yönetmenler Sameer Saxena ve Amit Golani’nin Hindistan yapımı gerilim filmi.

19 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Bodies (Sınırlı Dizi) Netflix Orijinal – Farklı zaman dilimlerinden dört dedektifin yürüttüğü bir soruşturmayı ateşleyen, bir cinayeti konu alan İngiliz gizem dizisi. Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix (Sezon 1) Netflix Orijinali – Adi Shankar’ın Ubisoft’un çeşitli oyun özelliklerine dayanan anime bilim kurgu dizisi. Neon (Sezon 1) Netflix Original – Üç arkadaşın reggaeton dünyasına adım atmasını konu alan yeni müzik draması. Başrollerde Tyler Dean Flores, Emma Ferreira ve Jordan Mendoza yer alıyor.

20 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Yaratık (Sınırlı Dizi) Netflix Orijinal – Klasik Frankenstein hikayesinden uyarlanan Türk fantastik dönem dizisi . Doona! (Sezon 1) Netflix Orijinali – Yetişkinlere yönelik K-drama romantik drama dizisi. Elite (Sezon 7) Netflix Original – İspanyol gençlik okulu dramasının son sezonu. Kandasamys: The Baby (2023) Netflix Original – Jayan Moodley’in Güney Afrika komedi dizisinin üçüncü filmi. Old Dads (2023) Netflix Original – Bill Burr, orta yaşlı bir adam ve iki arkadaşının kendilerini Y kuşağının dünyasında yaşarken bulmasını konu alan bu yeni komedinin yönetmenliğini ve başrolünü üstleniyor. Surviving Paradise (Sezon 1) Netflix Orijinal – Hayatta kalma yarışması realite dizisi.

25 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Gezegenimizde Yaşam (Sezon 1) Netflix Orijinal – Amblin Televizyonu’nun hazırladığı bu yeni belgesel dizisi, soyu tükenmiş hayvanların nasıl hayatta kaldığını göstermek için Dünya gezegenindeki zamanı geri alıyor.

26 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Pluto (Sezon 1) Netflix Orijinali – Çizgi romandan uyarlanan bu yeni Japon anime dizisi, insanların ve yüksek işlevli robotların tam bir uyum içinde yaşadığı neo-fütüristik bir dünyada geçiyor.

27 Ekim’de Netflix’e Neler Geliyor?

Pain Hustlers (2023) Netflix Orijinal – Emily Blunt ve Chris Evans, bir ilaç şirketinde çalışırken paçavradan zenginliğe yükselen bir kadını konu alan bu yeni dramanın başrollerini paylaşıyor. Sister Death (2023) Netflix Orijinal – İspanyol korku filmi ve Veronica filminin ön bölümü. TORE (Sezon 1) Netflix Orijinali – Korkunç bir kayıp yaşayan ve bunu bastırmak için elinden geleni yapan 27 yaşındaki bir gencin hikayesini konu alan bu yeni İsveç dramasının arkasında William Spetz var.