Pendik Belediyesi’nden köpekler için eğitim parkı

Pendik Belediyesi, köpekler için eğitim parkını hizmete açtı. Parkın açılışı özellikle 4 Ekim’de yapıldı. 4 Ekim Evcil Hayvanları Koruma Günü olarak kutlanıyor.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in verdiği bilgilere göre “Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkı” 16 günlük çalışma sonucu tamamlandı. Hayvan severlerin talepleri ile böyle bir park açmaya karar verdiklerini aktaran Cin, Yenişehir Mahallesi’nde hizmete açılan parkın 4 bin 550 metrekarelik alan üzerine kurulu olduğunu ifade etti.

pendik-kopek-egitim-parki
Fotoğraf lisansı: Pendik Belediyesi

Parkta köpek temel eğitim alanı, yarışma ve ana eğitim parkuru, yürüyüş yolu, köpekler için serbest oyun alanı yer alıyor. Parkta güne özel ücretsiz mama ve miniklere boyama kitabı dağıtıldı. Ayrıca isteyenler evcil hayvanlarına aşı yaptırdı. Eğitimli köpeklerin gösterisi ise günün en güzel anlarına sahne oldu.

Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkı nerede?

pendik-kopek-egitim-parki-2
Fotoğraf lisansı: Pendik Belediyesi

Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkı, Pendik köpek eğitim parkı adresi nedir? Köpek eğitim merkezine gitmek için Pendik Yenişehir Mahallesi Kardelen Sokak yanındaki parka gitmeniz gerekecek. Park, Balkan Sitesi yanında bulunan boş arsaya inşa edildi.