Kartal’da yerel basın – Kartal’daki gazeteler ve haber siteleri

İstanbul Kartal’ın internetteki uğrak yeri olan Kartal 24 hem Google arama motoru sıralamalarında hem de Alexa İnternet Reytinglerinde zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Kartal İlçesinden yayın yapan haber sitesi ve gazeteler arasından İnternette en çok takip edilen haber sitesi olan Kartal 24, zirvede tek başına yer alıyor. Kartal ile ilgili haberler okumak isterseniz, takip edebileceğiniz gazeteler arasında Kartal 24 bulunuyor. Kartal 24’de güncel haberler ve özgün içerikler yer alıyor. Kartal yerel basını ve Kartal gazeteler için en son haberleri takip etmeniz gereken doğru adres burada açıklanmıştır.

Kartal’da yayın yapan gazeteler

Kartal’da yayın yapan Kartal 24 internet haber sitesi, diğer basın siteleriyle karşılaştırıldığında en çok okunan, en çok bilinen ve en popüler haber sitesi konumunda ve bu konumunu gün geçtikçe katlıyor. Kartal ilçesi ile ilgili haberler okumak istiyorsanız, Kartal 24 Haber sizin için yapılmış bir sitedir.

Kartal’da yayın yapan gazetelerin arasında Kartal 24 en popüler web sitesidir. Haberleri güncel ve tamamen özgün olan Kartal 24, kopyala / yapıştır habercilik yapmıyor. Tamamen orijinal habercilik yapan site, bültenleri yayınlamıyor. En önemlisi ise başka sitelerde yazılan haberleri kendi yazmış gibi kopyalayıp kaynak göstermeden yayınlayan sitelerden değil. Kartal 24 tamamen özgün haberler yapıyor. Bu nedenle size Kartalla ilgili haberler okumak için günlük olarak Kartal 24’ü takip etmenizi öneririz. Ayrıca alttaki haberden, Kartallı duayen gazeteci Fethi Satıcı’nın Kartal24.com hakkında yaptığı yorumu okuyabilirsiniz.

Gazetecilerin Ağabeyinden Kartal 24’e Övgü Dolu Sözler

Kartal Kent Konseyi Spor Komisyonu Başkanı, eski Şampiyon milli sporcu, duayen gazeteci ve usta kalem Fethi Satıcı Kartal 24 Gazetesi’ne övgü dolu sözler söyledi. Facebook üzerinden halka seslenen Fethi Satıcı, Kartal 24 için “Bu talihsiz ilçede ‘nasıl gazetecilik ve nasıl habercilik yapıldığını’ gösterdiniz” dedi. İşte duayen gazetecinin açıklamaları:

Tebrik ediyorum işte gazetecilik ve habercilik böyle olmalı…

Bir yıldır izliyorum ve gıpta ile takip ediyorum ve kendilerini de tanımıyorum. Zaten pekte tanıyan yok… Pırıl pırıl galiba 4-5 tane gazetecilik okulu öğrencisi ve ya mezunu. Tam olarak bilemiyorum. Kartal’ da gazeteciliğin ve haberciliğin kralı yapıyorlar. Bazıları gibi yağdanlık yapmıyorlar ve dansöz nana gibi de kıvırmıyorlar. Yani adam gibi adam olan bu gençlerimizi kutluyorum. Zaten gün geçtikçe daha da tanınmaya, okunmaya başladılar… Kimseden bir menfaat ve çıkar bekledikleri de yok… Özellikle kartal basınına ve bölgeye sundukları habercilik hizmetlerinden dolayı kendilerine bir teşekkür plaketi sunacağım… Dik duruşları, cesurca habercilik yapmaları ve yağdanlık olmamaları zaten bu gençlerimizin kalitesini ortaya koymaktadır. Bazı çok bilmiş klavye şövalyelerine bu gençlerimizi örnek almalarını özellikle tavsiye ediyorum… Helal olsun sizlere bu talihsiz ilçede nasıl gazetecilik ve nasıl habercilik yapıldığını bazı masa başı habercilerine gösterdiniz… Yolunuz açık, şanınız bol olsun… İyi ki varsınız…

Kartal 24’ü tebrik ediyorum ilkeli, objektif ve dik duruş sergiledikleri için… Gençler aynen devam…. Bazı masa başı gazetecilerin sizlerden öğreneceği çok şey var… İyi ki varsınız… Aynen devam… Yanınızdayım…