beIN CONNECT’te en iyi diziler

beIN CONNECT’te sadece lig maçları izlenmiyor, aynı zamanda film ve dizilere de ev sahipliği yapan büyük bir portal konumunda. Dünyanın en iyi ve en büyük şampiyonalarına, gişe rekorları kıran filmlerine, belgesel ve dizilere özel erişim elde edersiniz. Bu makalede beIN CONNECT içinde sunulan en iyi dizilere bir bakış atacağız.

Uygulama üzerinden canlı televizyon kanalları, özel paketler ve en büyük şampiyonaların ve eğlencenin çevrimiçi akışını takip edebilirsiniz. Sporu ve eğlenceyi canlı kalitede ve zengin, net ve güçlü sesle sunan Dolby Audio ile 1080P Full HD kanalları izleyebilirsiniz. beIN CONNECT’te sunulan en güzel ve kaliteli dizileri bu sayfadaki liste ile keşfedebilirsiniz.

1. Game of Thrones

Game of Thrones

Efsanevi Westeros ülkesinde, hangi ailenin Demir Taht’ta oturacağını ve öngörülebilir gelecekte Yedi Krallığı yöneteceğini belirlemek için yedi eski asil klan arasında tam ölçekli bir savaş patlak verir. George R.R. Martin’in fantastik romanlarından uyarlanmıştır. Game of Thrones ya da GOT’nin 8 sezonuna erişebilirsiniz. Altın Küre ve Emmy ödüllü fenomen dizi “Game of Thrones” tüm sezonlarıyla beIN Connect’te sunuluyor. Mevsimlerin yıllar sürdüğü Westeros ve Essos diyarlarında artık yaz sona ermektedir. Ve kış, beraberinde yeni tehditler getirecektir…

2. Chernobyl

Chernobyl

Chernobyl, Sam Troughton’un Aleksandr Akimov, Jared Harris’in Valery Legasov ve Con O’Neill’in Viktor Bryukhanov rolünde oynadığı 65 dakikalık bir drama-tarih-mini dizisidir. 2019 Emmy ödüllerinde “En İyi Mini Dizi” dahil 10 ödül kazanan “Chernobyl”, tarihteki en büyük nükleer reaktör patlamalarından birini konu ediyor.

3. Westworld

westworld

Android sunucularla dolu, teknolojik açıdan gelişmiş bir Vahşi Batı temalı eğlence parkında yer alan Westworld’ün yaratıcıları, parkın içinde hiçbir sonuç olmaksızın sekse, şiddete ve maceraya kara bir şekilde düşkün olan zengin insan konuklara hitap ediyor. Aynı adlı sinema filminden uyarlanan “Westworld” ile yapay zekanın karanlık dünyasında bir yolculuğa çıkacak, insanoğlunun günahkarlığına tanıklık edeceksiniz… Dizinin ilk 3 sezonu platformda sizinle oluyor.

4. Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn’in 99. polis bölgesi, memur Jake Peralta liderliğindeki renkli dedektiflerle dolu. Jake, yeni komutanı geldiğinde kaba bir uyanış yaşar ve bölünmelerini şekillendirmeye kararlıdır. Dizi, Brooklyn’deki bir karakolda görevli bir grup dedektifin iş ve özel hayatlarını esprili bir dille anlatıyor. Ele aldıkları davaları araştırırken başlarını belaya sokmaktan geri duramayan ekibin başına atanan yeni polis şefiyle yaşadıkları çekişmeler de kahkahanın dozunu arttırıyor. Dizinin ilk 5 sezonu platformda sizinle oluyor. Son 2 sezon mevcut değildir.

5. Euphoria

Euphoria

Euphoria (US), Zendaya’nın Rue Bennett rolünde, Hunter Schafer’in Jules Vaughn rolünde ve Jacob Elordi’nin Nate Jacobs rolünde oynadığı 54 dakikalık bir dramadır. Aşk üçgenleri, gençlik sorunları ve travmalar… Kendi kimliklerini keşfetmeye çalışan bir grup lise öğrencisinin başlarından geçen olayları izliyoruz. Başrolünde oyuncu ve şarkıcı Zendaya’nın yer aldığı dizi sizlerle…

6. FBI:Most Wanted

FBI Most Wanted

FBI: Most Wanted, Julian McMahon’un Jess LaCroix, Roxy Sternberg’in Sheryll Barnes ve Kellan Lutz’un Kenny Crosby rolünde oynadığı 43 dakikalık bir suç draması. “FBI:Most Wanted”, FBI’ın “En Çok Arananlar” listesindeki dünyaca ünlü suçluları takip edip yakalamakla görevlendirilen ajanların aksiyon dolu maceralarına odaklanıyor. “FBI” ve “Law & Order” serisinin yaratıcısı Dick Wolf’un elinden çıkan dizide başrolde deneyimli aktör Julian Mcmahon var. Dizinin ilk 2 sezonu platformda sizinle oluyor.

7. Resident Alien

resident alien

Resident Alien, Dr. Harry Vanderspeigle rolünde Alan Tudyk, Asta Twelvetrees rolünde Sara Tomko ve Mike Thompson rolünde Corey Reynolds’un oynadığı 44 dakikalık bir komedi-drama-gizemidir. Dark Hose’un aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan “Resident Alien”da dünyaya düşen bir uzaylı, gizli görevini tamamlayabilmek için kasaba doktorunun yerine geçer. Bilim kurgu ve komedinin buluştuğu dizinin başrolünde Alan Tudyk bulunuyor.

8. Big Little Lies

Big Little Lies

Liane Moriarty’nin kitabına dayanan dizi, birinci sınıf öğrencilerinin karıştığı bir olayın ardından çok farklı üç annenin hayatlarının iç içe geçtiği zengin sahil kasabası Monterey, California çevresinde merkezleniyor. Kasaba halkının mükemmel yaşamları cinayet noktasına kadar çözülürken, olay öngörülemeyen yankılara yol açar. California’da huzurlu bir sahil kasabası… Güzel evler, sevimli çocuklar, ilgili anneler ve başarılı eşler… Her şeyin mükemmel göründüğü bu yerde işler ne kadar ters gidebilir? Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley gibi başarılı isimlerin rol aldığı “Big Little Lies” ekranlarda. Dizinin 2 sezonu platformda sizinle oluyor.

9. House

house-m-d

Parlak bir doktor ve reçeteli uyuşturucu bağımlısı olan Dr. Gregory House’un etrafında dönen tıbbi bir drama. House, Princeton-Plainsboro Eğitim Hastanesinde uzman bir teşhis ekibini en iyi arkadaşı Dr. James Wilson’ın yardımıyla ve özellikle yakıcı ve saygısız bir yatak başı tavrı ile yönetmektedir. En sevdiğiniz doktor geri döndü..! Aksi, utanmaz ama bir o kadar da sempatik Gregory House ve hastaları için her şeyi yapmaya hazır ekibi ile her bölümü soluksuz izlemeye hazırlanın… Dizinin 8 sezonu platformda sizinle oluyor.

10. Heroes

Heroes

Dünyanın her yerinden sıradan sıradan insanlar süper güçlere sahip olduklarını keşfederler. Hayatları iç içe geçmeye başladığında, felaket bir geleceği önlemek için birlikte çalışmaya başlarlar. “Ponpon kızı kurtar, dünyayı kurtar!” İlk bölümüyle beş yılın reyting rekorlarını kıran Heroes sizlerle! Bir grup insan, özel yetenekleri olduğunu keşfetmeye başlar.Bu yetenekler, insanlık için yeni bir dönemin başlangıcı mıdır yoksa dünyanın sonunu mu getirecektir? Dizinin 4 sezonu platformda sizinle oluyor.

11. Grimm

Grimm

Portland Cinayet Dedektifi Nick Burkhardt, ortağı Hank ile birlikte “Grimmler” in son torunu olduğunu öğrenir. Hayırlı yeni rolünde, artık insan dünyasını peri masallarından hayata geçirilen canavarlardan korumaktan sorumlu. Cinayet masası dedektifi Nick Burkhardt, insanlığı doğaüstü yaratıklardan koruyan seçkin avcıların soyundan geldiğini keşfettiğinde hayatı tamamen değişir. Bugüne kadar dinlediğiniz masalların “Grimm”in fantastik dünyasında yeniden yorumlanışına tanıklık edeceksiniz… Dizinin ilk 4 sezonu platformda sizinle oluyor. Son 2 sezon yer almıyor.

12. Chicago PD

Chicago PD

Çavuş Henry “Hank” Voight, Chicago Polis Teşkilatı’nın istihbarat birimini demir yumrukla yönetir. Bölge 21 birimi, düşük seviyeli sokak suçlarından seks halkaları, uyuşturucu kaçakçılığı ve cinayet dahil olmak üzere büyük ağır suçlara kadar her şeyle ilgilenen seçkin üniformalı polislerden oluşuyor. Chicago’nun 21.bölgesinden sorumlu devriye polisleri ve istihbarat departmanının aksiyon ve drama dolu maceralarını anlatan diziyi ünlü yapımcı Dick Wolf hayata geçiriyor. Dizinin ilk 4 sezonu platformda sizinle oluyor. Son 4 sezonu yer almıyor.

13. The Equalizer

The Equalizer

The Equalizer, Queen Latifah’ın Robyn McCall rolünde, Chris Noth’un William Bishop rolünde ve Tory Kittles’ın Marcus Dante rolünde oynadığı 45 dakikalık bir dramadır. Dizi, haksızlığa uğrayan insanlara yardım eden ve gizemli bir geçmişi olan CIA eski ajanı Robyn Mccall’un başından geçen aksiyon dolu olayları anlatıyor. 1980’lerin aynı adlı ünlü dizisinin yeniden çevriminde; Queen Latifah, Chris Noth, Lorraine Toussaint ve Adam Goldberg gibi yıldızları izliyoruz.

14. A Discovery of Witches

a discovery of witches

A Discovery of Witches, Diana Bishop rolünde Teresa Palmer, Matthew Clairmont rolünde Matthew Goode ve Christopher “Kit” Marlowe rolünde Tom Hughes’un oynadığı 44 dakikalık bir drama-fantastik romantizm. Tarihçi Diana Bishop’ın büyülü bir el yazmasını bulması tehlikeli bir gizemin kapılarını aralar. Deborah Harkness’ın “Ruhlar Üçlemesi” adlı roman serisinden uyarlanan “A Discovery of Witches”, vampirler, cadılar, iblisler gibi sıra dışı varlıkların gizli dünyasını gözler önüne seriyor.

15. Your Honor

Your Honor

Your Honor (ABD), Bryan Cranston’ın Michael Desiato, Hunter Doohan’ın Adam Desiato ve Michael Stuhlbarg’ın Jimmy Baxter olarak oynadığı 57 dakikalık bir suç draması mini dizisidir. “Your Honor” kazaya karışan oğlunu kurtarabilmek için mesleği ve babalık görevleri arasında kalan bir yargıcın hikayesini anlatıyor. Üç Emmy ödüllü Bryan Cranston’ı “Breaking Bad”den sonra ilk kez bir dizide başrolde izleyeceğimiz bu drama, size de çocuğunuz için ne kadar ileri gidersiniz sorusunu soruyor.