En iyi ikinci el araba siteleri

Hızlı ve en uygun fiyata ikinci el araba mı almak istiyorsunuz? İşte en güvenli seçenekler.

İkinci el bir araba almayı düşündüyseniz, bunun oldukça karmaşık bir iş olabileceğini fark etmişsinizdir. Ağırlıklı olarak ihtiyacınıza uygun marka, model ve fiyat ararken pek çok komplikasyonla karşılaşmışsınızdır.

Ancak, aramanızı kolaylaştıracak farklı araçlar olduğu için bu işlem gerçekten rahatsız edici olmak zorunda değildir. Kullanılmış veya ikinci el araba satışı konusunda uzmanlaşmış web sayfalarının devreye girdiği yer burasıdır. İkinci el bir arabayı güvenle satın almak için en iyi 7 web sitesini içeren bir liste bırakıyoruz ve mümkün olan en iyi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Başlayalım!

Kullanılmış arabaları güvenle alıp satmak için en iyi web siteleri. Bu portalların temel amacı araç alımı ve satımıdır, bu nedenle arama yaptığınızda, marka, model, yıl ve tabii ki fiyattan sonuçları filtrelemek için farklı parametrelere sahip olacaksınız.

Arabam.com

İlk alternatif, araç alım ve satımında uzmanlaşmış bir portal olan Arabam.com‘dur. Burada sadece kullanılmış arabaları değil, aynı zamanda yeni arabaları, KM0, üstün garantili, motosikletleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Özellikle ikinci el araba bölümünde, ihtiyacınıza en uygun aracı bulmanız için 245.000’den fazla ilan sunuyorlar. Aramayı anahtar kelimelere, markaya, modele, fiyata, yıla ve çok daha fazlasına göre filtreleyebilirsiniz.

Sahibinden.com

Sahibinden.com, araç kataloğu 2,5 milyon ilanı aştığı için muhtemelen Türkiye’nin en büyük araba alım satım sitesidir. Tabii ki, aramayı bölgeye göre filtreleyebilir ve sorunsuz bir şekilde İstanbul ile sınırlayabilirsiniz.

Bu portalda yeni arabalar, KM0 ve tabii ki ikinci el bulacaksınız. Bunu yapmak için çok basit, istediğiniz aracın marka, model, yıl, durum vb. parametrelerini girin ve mevcut ilanları otomatik olarak alacaksınız.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta, Türkiye’nin her yerinden bu kadar geniş bir araç tabanına sahip olduğunuzda İstanbul dışında daha iyi fiyatlar bulabileceksiniz, evet, arabayı aramayı veya nakliye masraflarını ödemeyi düşünmelisiniz. Yine de, en iyi seçenek.

Letgo

Letgo, ikinci el araç bulma konusunda en iyi web sitelerinden biridir. Temiz ve basit bir arayüz sayesinde süreç, diğerlerinin yanı sıra model, yıl, marka gibi arama parametrelerinizi tamamlamanız gereken, arkadaşça olmaktan da ötedir.

4.000’den fazla ilan ile ikinci el araç ararken ve risksiz en iyi alışverişi yaparken en güvenilir ve güvenli alternatiflerden biridir.

Otoeksper

Otoeksper, Fiat’ın ikinci el konusunda uzmanlaşmış bir portalıdır. Bu çok açık çünkü sadece yeni, ikinci el araçlar için bir arama motoru değil, aynı zamanda öne çıkan araçlar, teknik veri sayfaları ve çok daha fazlası gibi özel bilgiler de sunuyor.

İkinci el araba bölümünde, aramanıza en uygun olanı seçmeniz için eksiksiz sayfalar, açıklamalar, fotoğraflar ve araç hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren yüzlerce ilan buluyoruz.

Otokoç İkinciel

Otokoç İkinciel, ikinci el araçlar bulabileceğiniz, Koç Holding bünyesindeki bir portaldır.

İkinci el kategorisinde model, marka, il, fiyat, kaporta türü veya yakıt türü gibi ihtiyaçlarınıza göre filtreleyebileceğiniz yüzlerce sonuç var.

DOD

Tavsiye edilen bir diğer portal da yeni, KM0 veya ikinci el arabaları bulabileceğiniz DOD sitesidir.

Şu anda farklı kategorilerde binlerce teklifleri var. Fiyat, yıl, il, Km, renk gibi farklı filtreler aracılığıyla anahtar kelimelere göre arama yapabilir veya daha ayrıntılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tüm teklifler, aradığınız araba olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak ayrıntılı bir teknik sayfaya, fotoğrafa ve ilgili bilgilere sahiptir.

Tasit.com

Son olarak, Tasit.com, otomotiv dünyasına adanmış bir web portalıdır. Bu portalda, aradığınız yeni, KM0 veya kullanılmış arabanın yanı sıra haberler, raporlar ve çok daha fazlası ile ilgili önemli bilgileri bulabilirsiniz.

İkinci el araba bölümünde, binlerce ilan arasından araç tipi, model, marka, yıl, km ve daha fazlasını seçerek aramanızı filtrelemek için farklı parametreler bulacaksınız. Elinizde bulundurmaya değer, basit ama çok eksiksiz bir web sitesidir.