Pendik Belediyesi WhatsApp numarası

Pendik Belediyesi vatandaşlara daha hızlı hizmet götürmek amacıyla WhatsApp numarası üzerinden gelen taleplere hızlı bir şekilde dönüş yaparak halkla ilişkiler konusunda çığır açıyor.

Pendik Belediyesi’nin WhatsApp numarası +90 552 444 81 80‘dir. Pendik Belediyesi’ne ihbar ve şikayetlerinizi iletmek veya soru sormak için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Pendik Belediyesi WhatsApp’ta

Pendik Belediyesi WhatsApp hattı üzerinden vatandaşların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Vatandaşların memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören Pendik Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için WhatsApp ihbar hattını oluşturdu.

Pendik Belediyesi, vatandaşların istek ve şikayetlerin çözüme kavuşturulması noktasında WhatsAap hattı üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Pendik Belediyesi’ne WhatsApp’tan ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, Pendik Belediyesi WhatsApp numarasına mesajınızı yazmak olacak. Karşı tarafta size robot değil, gerçek bir çağrı merkezi operatörü yanıt verecek ve hızlıca sizinle ilgilenecek.

Şikayet, talep ve bilgilendirme işlemleri için WhatsApp hattını kullanırken kendinizle ilgili hiçbir bilgiyi vermek zorunda değilsiniz. Ancak talebiniz size özel konularsa, ad ve soyadı gibi kişisel bilgileriniz talep edilebilir.

Çağımızın en kolay iletişim aracı olan mobil mesajlaşma yazılımları belediyecilikte de önemli bir yer tutuyor. Pendik Belediyesi de çağa uygun şekilde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp üzerinden hizmet veriyor. Pendik Belediyesi’ne WhatsApp’tan yazacağınız konuya bağlı olarak isterseniz fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Bazı konularda özellikle fotoğraf gönderilmesi, ekiplerin sorunu daha kolay tespit edebilmeleri açısından önemlidir.