Komşu İletişim Merkezi nedir? Telefon numarası ve adresi

Komşu İletişim Merkezi veya KİMER, Kartal Belediyesi’nin halka ilişikliler amacıyla 2019’da kurduğu çağrı merkezinin adıdır. KİMER vasıtasıyla isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi Kartal Belediyesi’ne ulaştırabilirsiniz.

Komşu İletişim Merkezi telefon numarası 444 45 78‘dir. Bu telefon numarasını arayarak KİMER’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca KİMER’e ulaşmak için WhatsApp uygulamasını da kullanabilirsiniz. Komşu İletişim Merkezi WhatsApp numarası 0532 136 90 90‘dır. WhatsApp üzerinden KİMER’e ulaşarak taleplerinizi Kartal Belediyesi’ne iletebilirsiniz.

Komşu İletişim Merkezi nedir?

Komşu İletişim Merkezi veya KİMER, 2019 yılında hayata geçirilen, “7/24 Hizmetinizdeyiz” sloganıyla çalışan, Kartal Belediyesi’ne bağlı bir çağrı merkezidir. Modern belediyecilik alanında çığır açan bir hizmettir.

KİMER’in ana işlevi, Kartal ilçesinde ikamet eden vatandaşların istek, öneri ve şikayet bildirimlerini işlemek ve doğru birimlere yönlendirmektir. KİMER’e iletilen sorunlara genellikle KİMER personeli tarafından çözüm hakkında geri dönüş yapılmaktadır. Nadir durumlarda, daha fazla bilgi veya detaylı çözüm için belediyenin diğer birimlerinden de dönüş olmaktadır.

Komşu İletişim Merkezi nerede?

Komşu İletişim Merkezi, Kartal Belediyesi’nin ana hizmet binasında 4. katta yer alır. Çağrı merkezi olarak faaliyet gösteren KİMER biriminde yüzlerce personel çalışıyor.

KİMER, Kartal Yukarı Mahalle’de Belediye Caddesi’nde bulunan Kartal Belediyesi içinde faaliyet gösterir.

Komşu İletişim Merkezi telefon numarası ve email adresi

Komşu İletişim Merkezi’nin tüm iletişim adresleri şunlardır: