Bülent Ecevit Kültür Merkezi etkinlik programı

Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde her ay çok sayıda etkinlik düzenleniyor. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde hangi etkinliklerin olduğunu takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kartal’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tüm etkinliklere burada yer veriyor olacağız. Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde bu ay gerçekleştirilecek etkinliklerin listesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi etkinlikleri

Bülent Ecevit Kültür Merkezi‘nde yapılacak etkinlikler şöyle:

7 Şubat 20:00
Konser: Hilmi Yarayıcı
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
9 Şubat 20:00
Konser: Kafadar
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
10 Şubat 13:00
Tiyatro: Masal Atölyesi
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
10 Şubat 14:00
Atölye (Çocuk): Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
10 Şubat 20:00
Sinema (Çocuk): Gülünç Bir Adamın Düşü
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
13 Şubat 14:00
Atölye: Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
14 Şubat 20:00
Konser: Bülent Ortaçgil
Sevgililer Günü özel konseri.
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi

Bülent Ecevit Kültür Merkezi hakkında bilgiler

Bülent Ecevit Kültür Merkezi, İBB’ye ait bir kültür merkezidir. Kartal’ın Kordonboyu Mahallesi’nde, sahilde yer alır. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde genellikle İBB tarafından organize edilen ücretsiz etkinlikler gerçekleştirilir. Bununla birlikte, kimi zamanlar Kartal Belediyesi’ne ait ücretsiz etkinlikler ve özel kurumların ücretli etkinlikleri de yapılır.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde İBB tarafından düzenlenen etkinliklere giriş ücretsizdir ve bilet zorunluluğu yoktur. Etkinlikten önce randevu almaksızın ve haber vermeksizin etkinlik saatinde etkinliğe giderek giriş yapabilirsiniz. Etkinliklere ne kadar erken giderseniz yer kapma şansınız o kadar yüksek olur. Özellikle konserlerde büyük yoğunluk olmaktadır.