Kent Lokantası çalışma saatleri nedir?

Kent Lokantası İstanbul’da kısa sürede popülerleşti. Kaliteli, hijyenik ve uygun fiyatlı yemeğin adresi Kent Lokantası saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? Burada Kent Lokantası çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından açılan Kent Lokantaları, halkın aç kaldığı şu günlerde enflasyonda inanılmaz artış devam ederken İstanbul için adeta bir nimet haline geldi. Vatandaşlar Kent Lokantası önünde kuyruk olurken, bazı Kent Lokantalarında uzun kuyrukların birkaç kilometre uzunluğa ulaştığı görüldü.

Kent Lokantası çalışma saatleri

İstanbul’da Kent Lokantaları, saat 12:00’da açılıp 20:00’da kapanıyor. Kent Lokantası çalışma saatleri, her gün öğlen 12 ile akşam 8 arasınadır.

Kent Lokantası’na gidecekler için Kent Lokantası çalışma saatleri belli oldu. Kent Lokantası’nın günlük çalışma saatleri hakkında bilgi edinmek isteyenlerin merak ettiği sorunun cevabı ortaya çıktı. Kent Lokantasının saat kaçta açılıp saat kaçta kapandığı ile ilgili sorunun cevabını artık biliyorsunuz. Kent Lokantası’nda dört çeşit yemek, ekmek ve su alabilirsiniz.