Kartal’daki markalı konut projeleri Arap sitelerinde ‘ucuz konut’ olarak pazarlanıyor

İstanbul Kartal’da son yıllarda çok sayıda markalı konut projesi gerçekleştirildi. Çok katlı ve manzaralı konutlar Kartal’da yıllar içinde ortaya çıktı ve şimdi alıcılarını bekliyor. Kartal’daki markalı konut projeleri Arap sitelerinde ‘ucuz konut’ olarak pazarlanıyor.

Kartal’daki markalı konutlar son yıllarda Arap ve Rus halklarının ilgisi çekiyor. Özellikle Araplar Kartal’dan konut almak için yarışıyor. Arap sitelerinde son zamanlarda çok sayıda ilan açılarak Kartal’daki markalı konut projeleri ‘ucuz konut’ olarak sunulmaya başlandı. İşte Arap sitelerinde açılan bazı ilanlar ve o ilanlarda yer alan ifadeler:

– Aşağıdaki ilanın açıklamasında Arapça olarak “Türk vatandaşlığı almak için onaylanmış” bir proje olduğu belirtiliyor. Satışa sunulan bu ilanda Kartal’daki Adalar manzaralı bir konut projesinden.

kartal-arap-ilan-1
İlan açıklaması: Kartal İstanbul'da Adalar manzaralı satılık emlak. Bu proje yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı almak için onaylanmıştır

– Aşağıdaki ilanda Arapça olarak Kartal’da satılık ucuz dairelerden bahsediliyor.

kartal-arap-ilan-2
İlan başlığı: Kartal İstanbul'da satılık ucuz daireler

– Bu ilanda ise “Aydos ormanından gelen mis gibi havadan” bahsedilerek deniz manzarasından dem vuruluyor.

kartal-arap-ilan-3
İlan açıklaması: Ormanın içinden mis gibi hava yayılırken deniz manzarasının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz

– Yine aşağıdaki ilanda ise Kartal’da deniz manzaralı dairelerden bahsedilerek Adalar manzarasına ve modern bir mimariye sahip oldukları söyleniyor ve ayrıca rekabetçi bir fiyatla satıldığı söyleniyor.

kartal-arap-ilan-4
İlan açıklaması: Kartal İstanbul'da satılık deniz manzaralı modern daireler. Tüm daireler deniz ve Adalar manzarasına sahip, harika bir mimari tasarıma sahip modern bir projede, farklı sosyal donatılara sahip, rekabetçi bir fiyata.