The Walking Dead Rick ve Michonne dizisi ne zaman çıkacak?

Rick ve Michonne dizisi olarak bilinen The Walking Dead: The Ones Who Live, The Walking Dead dizisinin yakında çıkacak bir yan ürünü olup, dizinin beşinci bölümünde izleyicilere Rick Grimes’ın (Andrew Lincoln) kaçırılmasından bu yana neler yaptığını gösterecek. Dizide ayrıca programın onuncu bölümünde kayıp aşkını aramaya başlayan Danai Gurira da Michonne rolünü yeniden canlandıracak.

Geçen yılın Kasım ayındaki The Walking Dead finali, hayranların en sevdiği iki karakter için neler olacağına dair bir ön izleme sunuyordu. The Walking Dead: The Ones Who Live destansı bir aşk hikayesini anlatacak.

The Walking Dead: The Ones Who Live hikayesi

The Walking Dead: The Ones Who Live’ın hikayesi esas olarak Rick Grimes ve Michonne’un yeniden bir araya gelmesine ve aşk hikayelerinin devamına odaklanacak. The Walking Dead Rick ve Michonne dizisinin çekimleri bitmiş olsa da geçen ay yayınlanan ilk fragmanı, yeni kıyamet sonrası dramanın geleceğini ortaya çıkardı.

Ancak dizi hem AMC yayın ağında hem de AMC+ platformunda 2024 yılına kadar yayınlanmayacak. The Walking Dead hayranları The Walking Dead: The Ones Who Live’ı görmek için uzun süre beklemek zorunda kalacak. Bunun yerine hayranlar 10 Eylül’de çıkan Norman Reedus karakterine odaklanan yeni 6 bölümlük The Walking Dead dizisinin keyfini çıkarabilecekler.

The Walking Dead Rick ve Michonne dizisi

2023 San Diego Comic Con’da paylaşılan The Walking Dead: The Ones Who Live fragmanına gelince, Michonne’un sesi izleyiciye “yıllar önce birini kaybettiğini” ve ardından “hayatta olduğunu öğrendiğini” söylüyor. İki karakterin koyu kırmızı bir tonda kaplanmış bir dizi görüntüsü, ilgili klip gerçekten rahatsız edici ve aynı zamanda umut verici. The Walking Dead: The Ones Who Live, Rick Grimes ve Michonne arasındaki destansı bir aşk hikayesini anlatacak.

Andrew Lincoln ve Danai Gurira’nın yanı sıra The Walking Dead: The Ones Who Live’da Pollyanna McIntosh’un da yer alacağını söyleyebiliriz. The Walking Dead’in 7. ve 9. sezonları arasında oynadı ve yeni dizinin ikinci bölümünde yeniden Jadis rolünü canlandırarak geri dönüşünü görebilirsiniz. Ayrıca bu büyüleyici dünyaya yeni giren Pearl Thorne adlı bir karaktere Lesley-Ann Brandt’ın hayat vereceği doğrulandı.