Pendik’te UFO görüldü iddiası!

Pendik’te UFO görüldüğü iddia edildi. Pendik’te bir vatandaş kaldırımda cep telefonunun kamerası ile kayıt yaparak ilerlerken trafik ışıklarının aniden sönmesi ile trafik ışıklarının siyah ekranından arka tarafta kozmik ışıklar yayan belirsiz bir cisim gördü. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Videoyu bize ulaştıran Pendikli S. Karadağ (32) isimli vatandaş, trafik ışıklarının siyah ekranından yansıyan kozmik parıltıyı görünce şok olduğunu söyledi. O anda uçak radar takip sitesine de baktığını söyleyen Karadağ, bölgeden herhangi bir uçağın geçmediğine emin olduğunu söyledi.

Pendik’te UFO görüldü

Görüntülerde cep telefonu kamerası ile kayıt yaparak yürüyen Karadağ’ın trafik ışıklarının sönmesiyle beraber ışıkların siyah ekranında arka tarafta gökyüzünde yansıyan kozmik ışıkların olduğu anlaşılıyor. Peki bu ışıklar bir kayan yıldız veya göktaşı mı, yoksa gerçekten bir UFO mu?

Son zamanlarda Kartal, Pendik ve Maltepe’de çok sayıda ne olduğu belirsiz aktivite rapor edildi. Kartal’da ve Maltepe’de UFO benzeri cisimler gökyüzünde görülürken, geceleri ortaya çıkan gizemli gürültülerden de söz ediliyor.