Kartal Belediyesi Büyükada sosyal tesisleri

Kartal Belediyesi’ne ait Büyükada Sosyal Tesisleri ve plajı, 2019 yaz sezonunu açtı. Büyükada Sosyal Tesisleri, İstanbul’a yakın yerde dinlenmek, denize girmek veya tatil yapmak isteyen Kartallılara bu yaz da hizmet vermeye devam ediyor.

4.45 hektarlık arazi üzerinde 8 yıldır Kartallılara hizmet veren Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisi ve plajı ile mesire alanının yeni sezon açılışı gerçekleştirildi. Kartallı vatandaşlara ucuz sosyal aktivite imkanı sunmak için faaliyet gösteren tesislerin giriş ücreti ise 2019 yılı için 30 TL olarak belirlendi.

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisi ulaşım

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisi içindeki iskeleye, Kartal Deniz Motorları İskelesi’nden kalkan motorlarla doğrudan ulaşılabiliyor. Tesiste şezlong ve şemsiye ücreti ödemeyecek olan vatandaşlar, yiyecek ve içecek satışlarının yapıldığı büfelerden faydalanarak doğayla iç içe olan mesire alanında da günübirlik piknik yapma imkanı bulabiliyor.

Hafta içi, hafta sonu yapılacak motor seferleri ve ulaşımla ilgili detaylı bilgi, Kartal – Adalar vapur seferleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisi fotoğraflar

Kartal Belediyesi’nin Adalar ilçesine bağlı Büyükada’daki tesislerinden çok sayıda fotoğrafı sizler için hazırladık.

kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-1
kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-2
kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-3
kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-4
kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-5
kartal-belediyesi-buyukada-sosyal-tesisleri-6