Sultanbeyli kurban satış ve kesim alanı adresi

İstanbul Sultanbeyli’de Kurban Kesim Alanı belli oldu. Tüm ihtiyaçları karşılayan kurban kesim alanı, Battalgazi Mahallesi’ndeki adresinde vatandaşlara modern hizmetler sunuluyor.

Sultanbeyli Belediyesi, 2023 yılı Kurban Kesim Alanı hazırlıkları tamamlandı. Vatandaşların rahatlıkla kurban ibadetlerini yapabilecekleri kesim alanında 300 çadırda hizmet verilecek. Koronavirüs nedeniyle el dezenfektanı standları da kuruldu.

Kurban satıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde hazırlanan kurban kesim alanında, vatandaşların memnun kalması için de her şey düşünülmüş durumda. Kurban kesim alanında berber, mescit ve lokanta bulunuyor. Kadın ve erkek tuvaletleri, internet kafe ve duş hizmeti, revir de alanda bulunan sosyal imkanlardan bazıları.

SULTANBEYLİ BELEDİYESİ KURBAN KESİM ALANI ADRESİ

Battalgazi Mahallesi’ndeki Sultanbeyli Kurban Kesim Alanı, Işıklar Sk. No:73 adresinde hizmet veriyor.

Alanda 5 adet kesim ünitesi hizmet veriyor. Alana Sultanbeyli Kent Meydanı’ndan ücretsiz servislerle vatandaşların kesim alanına ulaşmaları kolaylaştırılacak. Araçlarıyla gelmek isteyenler için de otopark alanı mevcut.

Bayramın birinci günü kahvaltı ve kavurma ikramının olacağı kurban kesim alanında Sultanbeyli Belediyesi’nin veterinerleri denetimlerini yapmak için her daim hazır bulunacak. Bununla birlikte 24 saat boyunca zabıta ekipleri asayişi sağlamada görev başında olacaklar. Kurban kesim hizmeti satın almak isteyenler 05382818121 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabiliyor.