Arnavutköy kurban satış ve kesim alanı adresi

İstanbul Arnavutköy’de Kurban Satış ve Kesim Alanı vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Haraççı’daki alanda 2023 yılı kurban bayramı için tüm hazırlıklar tamamlanırken, modern ve birçok donanıma sahip çadırlar kuruldu. Kurban satışlarına başlanan merkez, 15 bin 30 metrekarelik büyüklüğe sahip bir alana kurulu.

2 adet büyükbaş kesim alanı, 46 pedok, 5 kamyon servis alanı yer alan kurbanlık merkezinde, polis noktası, ambulans, veteriner hekimler, zabıtalar, ibadethane, kadın ve erkek tuvaletleri, duş alanı, kafeterya, büfe ve güvenlik ekipleri bulunmakta. Tam tesisatlı bir mezbaha olarak hizmet veren kurban satış ve kesim alanı, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Tesiste hijyen ve güvenlik en üst noktada tutuluyor.

Arnavutköy kurban satış ve kesim alanına nerede?

Haraççı Mahallesi, Hacımaşlı-Haraççı Caddesi 52 A’da hizmet veren kesim alanına ulaşmak için Arnavutköy içinden Taşoluk TOKİ konutları – Arnavutköy Devlet Hastanesi minibüsüne, Topkapı-Haraççı minibüsüne, H6 nolu İETT otobüsüne binebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Arnavutköy Belediyesi’ne tahsis edilen Haraççı Mahallesi’nde kurulan Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda satışlar başladı. Arnavutköy Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda tüm hazırlıklar tamamlandı. Modern ve donanımlı sabit çadırlarda, birçok ihtiyaca cevap verecek şekilde hizmet verecek kurban alanı ziyaretçilerin akınına uğruyor.