İstanbul zabıta alımı 2024, zabıta alan belediyeler

İstanbul’da bazı belediyeler zabıta memuru alacak. Belediyeler başvurular hakkında detayları resmi internet sitelerinde ve ilan.gov.tr üzerinden açıkladı. İşte zabıta alım kriterleri ve detaylı bilgiler. İstanbul’da hangi belediyelerin zabıta alımı yaptığı ile ilgili detaylar haberimizde…

İstanbul’da bazı belediyeler, bünyelerinde çalıştırılmak üzere zabıta memuru alımı yapıyor. Belediyelerde zabıta memur alımına yönelik başvuru kriterleri ve ilgili tüm detayları internet sitelerinde açıkladı.

İstanbul’da zabıta alımı yapan belediyelerle ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. İstanbul’da şu anda zabıta alımı yapan belediyeler arasında; Sancaktepe Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi ve Esenler Belediyesi bulunuyor.

Sancaktepe Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

İstanbul’daki belediyelerden Sancaktepe Belediyesi tarafından zabıta memuru alım ilanı verildi. En son verilen ilana göre belediyeye zabıta alımı yapılacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı üzerinden verilen ilana göre, Sancaktepe Belediyesi, zabıta alımı yapacak.

Sancaktepe Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sancaktepe Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.” denildi.

23 Ocak’ta başlayacak olan başvurular, 27 Ocak’ta sona erecek. İlana göre 25 zabıta memuru alımı yapılacak. İlan bilgileri.

Kadıköy Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

İstanbul’daki belediyelerden Kadıköy Belediyesi tarafından zabıta memuru alım ilanı verildi. En son verilen ilana göre belediyeye zabıta alımı yapılacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı üzerinden verilen ilana göre, Kadıköy Belediyesi, zabıta alımı yapacak.

Kadıköy Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “İstanbul ili Kadıköy Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.” denildi.

15 Aralık’ta başlayacak olan başvurular, 26 Ocak’ta sona erecek. İlana göre 11 zabıta memuru alımı yapılacak. İlan bilgileri.

Bahçelievler Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

İstanbul’daki belediyelerden Bahçelievler Belediyesi tarafından zabıta memuru alım ilanı verildi. En son verilen ilana göre belediyeye zabıta alımı yapılacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı üzerinden verilen ilana göre, Bahçelievler Belediyesi, zabıta alımı yapacak.

Bahçelievler Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Bahçelievler Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur ve zabıta memuru alınacaktır.” denildi.

13 Aralık’ta başlayacak olan başvurular, 27 Ocak’ta sona erecek. İlana göre 68 zabıta memuru alımı yapılacak. İlan bilgileri.

Esenler Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

İstanbul’daki belediyelerden Esenler Belediyesi tarafından zabıta memuru alım ilanı verildi. En son verilen ilana göre belediyeye zabıta alımı yapılacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı üzerinden verilen ilana göre, Esenler Belediyesi, zabıta alımı yapacak.

Esenler Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Esenler Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.” denildi.

Başvurular 27 Ocak’ta sona erecek. İlana göre 25 zabıta memuru alımı yapılacak. İlan bilgileri.

Üsküdar Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

Üsküdar Belediyesi tarafından en son zabıta memuru alım ilanı 8 Nisan 2022’de verildi. İlana göre 50 zabıta alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Şu anda Üsküdar Belediyesi tarafından zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

Zeytinburnu Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

Zeytinburnu Belediyesi tarafından en son zabıta memuru alım ilanı 8 Nisan 2022’de verildi. İlana göre 42 zabıta alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Şu anda Zeytinburnu Belediyesi tarafından zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

Bağcılar Belediyesi zabıta memuru alım ilanı

Bağcılar Belediyesi tarafından en son zabıta memuru alım ilanı 2 Nisan 2022’de verildi. İlana göre 50 zabıta alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Şu anda Bağcılar Belediyesi tarafından zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

Pendik Belediyesi Zabıta Alımı

Pendik Belediyesi tarafından en son zabıta memuru alım ilanı 5 Şubat 2021’de verildi. İlana göre 20 zabıta alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Şu anda Pendik Belediyesi tarafından zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

Kartal Belediyesi Zabıta Alımı

Kartal Belediyesi tarafından şu anda zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

Maltepe Belediyesi Zabıta Alımı

Maltepe Belediyesi tarafından şu anda zabıta alımı ile ilgili açık bir ilan bulunmamaktadır.

İBB zabıta alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 2021 yılında, bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre belirtilen münhal kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacağı duyuruldu.

Lise ve üniversite mezunu adaylar, sınav ilanında aranan şartları taşımaları kaydıyla 2020 KPSS (B) grubu puanları ile müracaat etti. İBB tarafından Ocak 2021’da alınan başvurular ardından Sınava girmeye hak kazanan adayların listesi listesinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı genel sayfasında ilan edildi. İBB’nin zabıta alım başvuruları şu anda kapalıdır.