Maltepe Belediyesi yaz okulu kayıtları başlayacak

- Yorumlar

Maltepe Belediyesi’nin yaz okullarına kayıtlar 10-25 Haziran arasında alınacak. Yaz okullarında dramadan fen bilgisine, matematikten İngilizce’ye, sinemadan eğlenceli bilimlere, zumbadan jimnastiğe, müzikten el işlerine kadar bir dizi ders ve etkinlik yer alacak.

Maltepe Belediyesi tarafından 1 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında, okuma ve yazma bilen 6-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak yaz okulu düzenleyecek. Hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek kurslar arasında drama, matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, İngilizce, işaret dili, el işi, müzik, sinema, eğlenceli bilim, satranç, masal atölyesi, zumba, pilates ve jimnastik yer alacak. Haftaiçi 2 gün Cumhuriyet Eğitim Merkezi, 2 gün bilim atölyesi ve Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek yaz okulunda, Cuma günleri de çeşitli geziler gerçekleştirilecek.

Yaz okuluna kayıtlar, kimlik fotokopisi, 1 fotoğraf, fatura veya ikametgah ile öğrenciyi kurumdan alacak kişinin kimlik fotokopisiyle 10-25 Haziran tarihleri arasında Cumhuriyet Eğitim Merkezi’ne yapılacak.

maltepe-yaz-okullari-3.jpg
maltepe-yaz-okullari.jpg

x