Rize Tanıtım Günleri Atatürk Havalimanı’nda

İstanbul Yenikapı’da Rize Tanıtım Günleri heyecanı yaşanıyor. Çayları, balları, horonu ve yemek çeşitleriyle ilgi çeken Rize, İstanbulluların beğenisine açılıyor. Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanında 29 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde yapılacak olan Rize Tanıtım Günlerine ilgi bekleniyor.

Rize Valiliği himayesinde düzenlenen Rize günleri kapsamında Rize’nin turizm ve mutfağının tanıtılması planlanıyor. Etkinlik kapsamında çok sayıda eğlenceler düzenlenecek. Rize’nin kültürüne meraklı çok sayıda vatandaşın etkinlikleri takip etmesi bekleniyor.

Rizeliler Rize tanıtım günleri kapsamında İstanbul’da bir araya gelmeye hazırlanıyor. İstanbul’un ilçelerinden ve çevre illerden çok sayıda Rizelinin hemşerileri ile hasbıhal etmek üzere Yenikapı’daki etkinliğe gitmesi bekleniyor.

Rize Tanıtım Günleri kapsamında Rize’deki 11 ilçe ve 22 kurumla kentin özelliklerini ve kültürel değerlerini İstanbul’a taşıyacak. Çay içme yarışması da düzenlenecek. Rize tanıtım günleri 29 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda olacak.