İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü nerede, nasıl gidilir?

İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Spor Caddesi’nde, ilçe merkezine yakın bir yerde bulunan İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü, Haziran 2020’de Soğanlık’tan buradaki yeni binasına taşınmıştır. İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının tam adresi burada yer almaktadır.

İSKİ’nin Kartal’daki şube müdürlüğüne abonelik başvuruları yapabilir, fatura itirazında bulunabilir, fatura düzeltme ve fatura ödeme gibi vezne işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne nasıl gidilir

Adres: Çavuşoğlu Mahallesi, Spor Caddesi No:66, 34873 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 451 49 40.

Spor Caddesi’ndeki Dağ Sokak durağına 200 metre mesafededir. Ayrıca Marmaray Kartal istasyonuna 1.2 kilometre mesafededir. Yakacık Caddesi’ndeki Yakacık Caddesi durağına (134CK İETT otobüsü geçer) 250 metre mesafededir.

Spor Caddesi üzerinde çok sayıda minibüs hattı geçer. Özellikle Kartal’ın üst kesimlerinden Kartal merkeze inen minibüsler. Ayrıca birçok yönden gelen İETT otobüsü bu caddeden geçer.

İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne ulaşım

1. İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne metro ile gitmek için size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Kartal durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, Kartal köprüsü Kartal yönü çıkışından çıkın. 131K, 131V, 131Y, 132V, 132C, 132ÇK, 132N, 132S, 132Z, 134, 134CK, 134K, 134UK nolu İETT otobüslerinden birine binin.

2. İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Kartal durağında inin. Kuzey yönlü (deniz tarafının tersi) çıkışından çıkın. Trenden indikten sonra, Egemenlik Bulvarı’ndan karşıya geçin, Spor Caddesi’nden yukarı doğru yürüyün. 1 km yürümeniz gerekecek. Dilerseniz minibüse binebilirsiniz.

3. İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne otobüsle ile gitmek için Spor Caddesi üzerinde “Dağ Sokak” durağında inerek gidilir.

4. İSKİ Kartal Şube Müdürlüğü’ne minibüsle gitmek için Kartal merkeze giden her minibüsü kullanabilirsiniz.