Karlıktepe 19 Mayıs Spor Parkı nerede, nasıl gidilir?

Karlıktepe 19 Mayıs Spor Parkı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Karlıktepe’de yepyeni bir parkı açıldı: Karlıktepe 19 Mayıs Spor Parkı. Alanda tenis kortları, basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu yolu ve sosyal tesis bulunuyor.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, seçim vaatlerini yerine getirmeye devam ediyor. Kartal Belediyesi’nin yeni inşa ettiği spor parkı ile Kartal’da atıl kalmış bir bölge, taptaze bir yaşam alanına dönüştürüldü.

7 bin 200 metrekarelik alan, bir süredir yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla, Kartallıların ve özellikle gençlerin keyifle vakit geçirebileceği bir park olarak hizmet veriyor. Parkta yeşil alanların yanında basketbol sahası, tenis kortları da yer alıyor.

karliktepe-19-mayis-spor-parki 2

Karlıktepe 19 Mayıs Spor Parkı nerede?

Karlıktepe Mahallesi Yıldız Caddesi üzerinde yer alan spor parkına buradaki Harita bağlantısı ile ulaşabilirsiniz.

Otobüsle ulaşmak için Fahri Korutürk Caddesi’nden geçen KM33 İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüsten Topçamlar durağında inmelisiniz. Ayrıca caddeden Kartal – Java, Kartal – Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal – Doğum Hastanesi minibüsleri geçer.