Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Anadolu yakasının sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi olma özelliğine sahip İstMarina Alışveriş Merkezi’nde ünlü markalar yer alıyor. Zengin marka karmasının yanı sıra 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal donatı alanı bulunuyor. İstMarina Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekare kiralanabilir alan, 200 adet ticari alan ve 3 kattan oluşuyor.

Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi’na nasıl gidilir?

Adresi: Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No:145, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 586 51 00.

Caddebostan Pendik Sahilyolu üstünde yer alan Kumcular otobüs durağı ile gidebilirsiniz. Duraktan 16D ve E-9 İETT otobüsü geçer. Ayrıca Bostancı – Pendik dolmuşunu kullanabilirsiniz.

Ankara Caddesi’ndeki Yunus otobüs durağı ile gidebilirsiniz. Duraktan 16, 16A, 17, 132, 132A, 132B, 132D, 132E, 132F, 132K, 132P, 133A, 133AK, 133GP, 133K, 133KT, 133T, 133Ş, KM10, KM18, KM28, KM34 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Kadıköy – Pendik minibüsü geçer.

Marmaray ile gitmek isterseniz Yunus durağında inerek direkt olarak ulaşabilirsiniz. Metro ile gitmek isterseniz, Kartal’da inip KM34 İETT otobüsü ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz.

Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için alttaki ilişkili yazıyı okuyabilirsiniz.

Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: Marmaray ile Kartal’dan Yunus’a gidebilirsiniz. İstMarina hemen Yunus durağı önündedir. Ayrıca Ankara Caddesi’nden Pendik yönüne giden bir otobüse veya minibüse binerek Yunus durağında inebilirsiniz. Sahilden de Pendik yönüne giden bir otobüse binebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray ile Atalar’dan trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ile Cevizli’den trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM33 / KM34 İETT otobüslerinden birine Anayurt, Toros, Milengaz, Fahri Korutürk, Tecerdağı, Köroğlu veya Denizler Caddesi’nde binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı – Yunus: KM34 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. Ayrıca C-78 Topselvi minibüsü ile sahile yakınlaşabilirsiniz. Yunus tren istasyonuna yürüyerek de gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132ÇK / 132S İETT otobüsü ile Kartal merkeze gidip Marmaray ile Yunus’a geçebilirsiniz veya Marmaray ile Kartal’dan trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz. Ayrıca otobüsten indikten sonra yürüyerek de ulaşabilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: C-83 Pendik Yakacık minibüsü ile Pendik’e gidip Marmaray ile Yunus’a geçebilirsiniz veya Kartal yönüne giden bir minibüse veya İETT otobüsüne binebilirsiniz. Ayrıca direkt Kartal’dan gitmek isterseniz C-93 Kartal Hürriyet minibüsüne binip Kartal’a gidebilirsiniz ve yukarıda bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını uygulayabilirsiniz.
  • Soğanlık: Atatürk veya Millet Caddelerinden C-86 Kartal / C-81 Kartal minibüsüne binerek Kartal’a gelip yukarıda bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 134GK İETT otobüsü ile Kartal’a gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ulaşım: Marmaray’a binip Yunus’ta inebilirsiniz veya minibüs ya da İETT otobüsü ile Yunus’a gidebilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): Sultanbeyli’den 132Z İETT otobüsü, Sancaktepe’den 131V / 131Y İETT otobüsü, Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ile Kartal’a inin ve en başta bahsedilen Kartal merkezden ulaşım yollarını uygulayın.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Esenkent durağında inip KM34 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Yunus durağında inerek ulaşabilirsiniz. Otobüsle gitmek isterseniz 16 / 17 / 16D İETT otobüsünü kullanabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Yunus’a gidebilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, D-100 Esenkent Metro durağında inip KM34 İETT otobüsüne binebilirsiniz.

8. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray’a binip Yunus’ta inin veya Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Esenkent durağında inin ve KM34 İETT otobüsüne binin veya Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Yunus’a gidin. En iyi ulaşım Marmaray ile.