En iyi flört uygulaması

Hayatınızı sonsuza kadar birlikte geçirecek birini bulmaya hazır mısınız? Bir ayrılıktan sonra eğlenceli ve sıradan bir şey mi arıyorsunuz? Sadece seks yapacak birini mi arıyorsunuz? Milyonlarca insan sizinle aynı şeyi arıyor. Tek yapmanız gereken kullandıkları uygulamayı bulmak. Bu rehber onu parçalıyor.

Partnerinizle tanışmanın ana yolu çevrimiçi buluşmadır. Bugünlerde, “Bir barda tanıştık” demek, “Tinder’da tanıştık” dan daha şok edicidir. Çevrimiçi aşk aramak, (eski) klişeler, gerginlik ve paranoya ile birlikte gelir, ancak ruh eşinizle toplum içinde rastgele tanışmak için sessizce bekliyor musunuz?

Bir GQ makalesine göre, Londra’da bir gecede aşkı bulma şansınız bir milyonda üç. (Bize “ama bu Türkiye’de değil” bahanesiyle vurmayın. İnsanlarla tanışmak her yerde zordur). ATV ya da Flash TV’nin evlendirme programlarına katılmak isteyeceğinizi sanmıyoruz.

Statista, 2018’deki 33,9 milyon kullanıcıya kıyasla, çevrimiçi buluşma kitlesinin 2023’te 37,5 milyona çıkacağını öngördü. Stanford’dan bir çalışmaya göre 2019’da, çevrimiçi buluşmanın resmi olarak ABD’li çiftlerin tanışmasının en yaygın yolu olduğunu iddia etti ve bu, ilk kez çevrimiçi tanışan çiftlerin yaklaşık % 40’ında gerçekleşti. 2040’a kadar, çiftlerin % 70’inin çevrimiçi olarak tanışması bekleniyor.

Bu rakamların anlamlı olması için bir veri analistinden tavsiye almanıza gerek yok. Teknoloji size başka türlü var olduğunu asla bilemeyeceğiniz yakındaki binlerce bekarla tanışma şansı veriyor ve bu değerlere, kişilik özelliklerine ve fiziksel tiplere odaklanmak için filtreler kullanmak mümkün.

Ancak bu istatistiksel vaat hala sabır ve bir oyun planı gerektiriyor; oyun planı, yaşam tarzınıza ve aradığınız kişinin yaşam tarzına en uygun özelliklere sahip flört uygulamasını seçmektir. Kesinlikle seks için bir uygulama mı? Tinder’dan daha ciddi ancak eharmony’den daha az ciddi bir uygulama? Kadınların acımasızca sürüngenler tarafından cinselleştirilmediği ve tek boynuzlu at avcıları tarafından rahatsız edilmediği bir uygulama?

TINDER’CİLER OLANLAR İÇİN EN İYİSİ: Match

Match

Herkes Match’ta olan birini tanır, çünkü evlilik odaklı sitelere eğlenceli ama ciddi bir alternatif sunar.

Z KUŞAĞI İÇİN EN İYİ FLÖRT UYGULAMASI: Hinge

hinge

Harika bir ayrılık sonrası uygulama olan Hinge, Tinder’in hızlı kaydırma ve Match’in ilişki temelinin düşünceli bir kombinasyonudur.

ÖZGÜRLÜKÇÜ İNSANLAR İÇİN EN İYİSİ: OkCupid

OkCupid

Çok yönlü eşleştirme ve onun * uyanma * havası, düşük riskli bir ortamda benzer düşünen kişilerle tanışmanıza yardımcı olur.

BİR EŞ BULMAK İÇİN EN İYİSİ: EHARMONY

EHARMONY

Evlilik düşüncesine sahip insanlar, başarı oranı ve kapsamlı uyumluluk skoru için ahengine akın ediyor.

FAYDALARI OLAN BİR ARKADAŞ BULMAK İÇİN EN İYİSİ: Tinder

Tinder

Bir saat içinde bir tarih bulabilmeniz gereken en az bir kez kullandığımız kaydırma uygulaması.

ANONİM TAKILMALAR İÇİN EN İYİSİ: Pure

Pure

En az iğrenç (ve en yenilikçi) bağlantı uygulaması, anonim ganimet aramalarını garanti eder, ancak daha fazla insana ihtiyaç duyar.

Utangaç erkekler ve kendine güvenen kızlar için en iyisi: Bumble

bumble

Kadınların bu uygulamayla ilk adımı atmaları gerekiyor, bu da onu utangaç erkekler için harika kılıyor.

Kuir KADINLAR İÇİN EN İYİSİ: HER

HER

Güvenli bir alan ve çöpçatan olmayı amaçlayan bu tuhaf kadınlara özel uygulamada sürüngenlerden ve fetişleştirmeden kaçının.

Kuir ERKEKLER İÇİN EN İYİSİ: GRINDR

GRINDR

Profilinize “bi” yazmanız burada biraz nefret uyandırabilir, ama aynı zamanda deneyimli erkeklerle tanışabileceğiniz bir yer.

GERÇEK RANDEVULARI AYARLAMAK İÇİN EN İYİSİ: Coffee Meets Bagel

coffee meets bagel

Sürekli gelen kutusu bildirimlerini, CMB’nin daha küçük kullanıcı tabanıyla ve kadının zaten OK’lediği eşleşmelerle atlayın.

ASTROLOJİYİ ÖNEMLİ İNSANLAR İÇİN EN İYİSİ: NUIT

NUIT

Birinin doğum saatini sormakla ilgilenen büyülü bir uygulama ve queer insanlar için gerçekten özel bir özellik.

YENİLER İÇİN EN İYİ KAYDIRMAZ UYGULAMA: ZOOSK

ZOOSK

Eşleşmelerinizin yarısı bot olsa da, sizi bir algoritma üzerinde kontrol altına alan tam ölçekli bir tanışma sitesi.

ARKADAŞLARI ESKİLERİNDEN NEFRET EDENLER İÇİN EN İYİSİ: Gemi

Gemi

Flört uygulaması tükenmişliği olan bekar kişilerin, arkadaşlarının kendileri için seçim yapmasını sağlayabileceği yer.

CİDDİ BİR ŞEY İSTEYENLER İÇİN EN İYİSİ: Happn

Happn

“Serendipity” filmini sevdiyseniz veya kendi Missed Connection’a sahip olmayı hayal ettiyseniz, o zaman bu uygulama tam size göre.

EN İYİ MASAÜSTÜ TAKILMA SİTESİ: AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Her şeye karşılık milyonlarca kullanıcı, AFF’yi kaçış bulmak için harika kılıyor, ancak bu seksi olduğu kadar kabataslak da.