Hürriyet Emlak’tan Kartal ve Ümraniye’de emlakçılara eğitim

Hürriyet Emlak, online platformda gayrimenkul danışmanlarına eğitim vereceği Emlak Akademisini kurdu. Platformda ilk olarak Ümraniye ve Kartal bölgelerinde faaliyet gösteren emlak ofislerine eğitim verildi.

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası (İEKO) ile işbirliği yapan Hürriyet Emlak, online platform üzerinden Emlak Akademisi projesini hayata geçirdi ve eğitimlere başladı. Gayrimenkul danışmanlarına emlak ile ilgili önemli konu başlıklarının, uzmanların dilinden aktarıldığı eğitimlerin ilki Ümraniye ve Kartal bölgelerinde faaliyet gösteren emlak ofisleri için yapıldı.

Eğitimlerin ilkine Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Denetim Kurulu Başkanı Erkan Özgür, Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, Hürriyet Emlak İş Geliştirme ve Satış Direktörü Engin Sezer ve Hürriyet Emlak Satış ve Pazarlama ekipleri ev sahipliği yaptı.

Eğitimlerde Hürriyet Emlak ekibi tarafından ‘İlanı Verimli Hale Getirmenin Yolları’ anlatılırken, Işıkören Danışmanlık Kurucu Ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından ‘Emlakta Kazandıran Pazarlama Stratejileri’ masaya yatırdı. Eğitimlerin ikinci oturumunda Gayrimenkul Hukuku Uzmanı Avukat Mehmet Aslan, ‘Yeni Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği ile neler değişecek?’ konusunda görüşlerini dile getirdi. Öte yandan, eğitimlerin önümüzdeki günlerde başka bölgelerde de devam edeceği öğrenildi.