Montaj için komik ses efektleri

Harika bir video yapmak istiyorsanız, düzenlemelerinize ses efektleri entegre etmenin önemini göz ardı edemezsiniz. Ancak, harika ses efektlerinin çoğu ücretsiz değildir, bu nedenle doğru lisanslar için ödeme yapmanız gerekir, bu da ekstra para nedeniyle acıya neden olur.

Telif hakkı olmayan ses efektlerini yasal olarak indirebileceğiniz bir web sitesi olsa harika olur, değil mi? Cevap mutlak evet. Videoda gerçekleşen eylem için doğru sesi bulmak istiyorsanız, web’de her zaman ücretsiz komik ses efektleri arayabilirsiniz. İşte telifsiz komik ses efektleri indirmek için 8 harika web sitesi. İşte çeşitli ses efektlerini ücretsiz indirebileceğiniz 8 site.

Free Sound

Free Sound, Creative Commons kapsamında akredite edilmiş ses efektleri sunarak hangi seslerin ücretsiz olarak indirilebileceğini ve hangilerinin ticari bir üründe satılamayacağını görmeyi kolaylaştırır. Sitede bulunan hemen hemen tüm sesler kişisel kullanım için kullanılabilir. Sesleri coğrafi etiketlere, paketlere, etiketlere veya diğer kategorilere göre aramak mümkündür. Bu sayede aradığınız sesi kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Free Sound, kullanıcıların sesleri indirmeden önce önizlemesini sağlar.

Audio Micro

Audio Micro‘nun ücretsiz ses koleksiyonu, ana sayfa gezinme çubuğundan görülebilir ve aramanızı daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Kullanıcıların istedikleri ses efektlerini indirebilmeleri için sitede bir hesap oluşturmaları gerekir. Bir hesapları olduğunda, istedikleri sesi indirebilirler.

Partners in Rhyme

Partners in Rhyme, geniş bir ücretsiz ses efekti koleksiyonu sunan başka bir sitedir. Kullanıcılar, aramalarını kolaylaştırmak için kategorilere göre ses efektleri arayabilirler. Ancak lisans bilgilerini okumanız önerilir. Site ses efektlerinin çoğuna sahip olsa da, bazı dosyaların kaynağı doğrulanamıyor. Bu site profesyonel ve amatör müzisyenlere, multimedya yapımcılarına ve film yapımcılarına ücretsiz kaynaklar ve destek sağlar. Projeleri için ses efektleri arayan öğrenciler için de mükemmeldir.

Sound Bible

Sound Bible, Creative Commons altında akredite edilmiş yaklaşık 2000 ücretsiz ses efektinden oluşan geniş bir veritabanına sahiptir. Ticari amaçlarla kullanılabilecek telifsiz sesler vardır. Sesi siteye giriş yapmadan veya hesap oluşturmadan indirebilirsiniz.

FindSounds

FindSounds, ücretsiz müzik örnekleri ve ses efektleri sunar. Sitenin kullanımı çok basittir ve her yaş için mükemmeldir.

FreeSFX

FreeSFX, “sıradan” bir ses efektleri sitesidir, ancak gezinmesi son derece kolaydır. Ana sayfadan, en üstteki büyük arama çubuğunu kullanabilir, sol taraftaki kategorilerden birine tıklayabilir veya bir ses efekti bulmak için sekmeleri kullanabilirsiniz.

SoundEffects+

SoundEffects+, tamamı sitenin ses uzmanları ekibi tarafından tasarlanan, kaydedilen ve üretilen özel ses efektleriyle dolu bir sitedir. Hakkımızda sayfasına göre, tüm ses efektleri ‘son teknoloji ürünü ses ekipmanlarıyla kaydedilir, dikkatle düzenlenir ve istenmeyen gürültü veya parazit olmadan temiz ve net olacak şekilde yönetilir.’

BBC Sound Effects

Bu doğru, BBC bile ses efektleri partisine katıldı! BBC Sound Effects, kişisel, eğitim veya araştırma amaçları için ücretsiz olan geniş bir WAV formatında ses efektleri kitaplığına sahiptir.