Fotoğraftan insan ve nesne silme programı

Davetsiz bir misafir, aile fotoğrafınıza aniden girdi mi? Merak etmeyin! Bunlar, nesneleri ve insanları fotoğraflarınızdan basitçe kaldırmanıza yardımcı olacak bazı uygulamalardır. Mükemmel bir fotoğraf çekmişsinizdir, ancak çekim anında orada olmamasını istediğiniz bir kişi veya nesne fotoğrafta belirir. Uzun zaman önce bu bir baş ağrısı olurdu, ancak bugün düzeltmek çok kolay.

Mobil uygulamaların ortaya çıkmasıyla, fotoğrafınızdan öğeleri birkaç saniye içinde ve sadece birkaç adımda kaldırmak mümkün. Bu şekilde harika bir fotoğraftan mükemmel bir çekime geçebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir zamanda doğrudan cep telefonunuzdan fotoğraflardan nesneleri ve insanları silmek için en iyi uygulamaların bir derlemesini yaptık. Ne olduklarını bilmek istiyorsanız, onları tanımak için okumaya devam edin.

Cep telefonunuzdaki fotoğraflardan nesneleri ve kişileri silmek için en iyi uygulamalar burada sıralanmıştır. Fotoğraflardan nesneleri ücretsiz olarak kaldırmak için bir uygulama arıyorsanız, ideal yere geldiniz. Bir görüntüden istenmeyen öğeleri kaldırmak için mükemmel olan 8 uygulamayı seçtik.

Ayrıca, yalnızca nesneleri silmek için basit bir uygulama değil, aynı zamanda doğrudan cep telefonunuzdan mümkün olan en iyi görüntüyü elde ederek, fotoğraflarınızı düzenlemek, renklendirmek, filtreler uygulamak ve fotoğraflarınızı en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz araçlardır.

Snapseed

snapseed nesne silme

Listemizdeki ilk alternatif Snapseed ve daha çok fotoğraflardan nesneleri ücretsiz olarak kaldırmak için kullanılabilecek bir uygulama. Çekimlerinizin kalitesini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi araç içerir. Filtreler, dokular uygulayın, görüntüleri üst üste getirin, renkleri düzeltin ve elbette görüntüden öğeleri kaldırın.

Tam olarak, “düzeltme” aracı, fotoğrafta görünmesini istemediklerinizi kaldırmak için mükemmeldir. Sadece resmi açın, bu seçeneği seçin, böylece parmağınızla ne silmek istediğinizi hassas bir şekilde seçin ve nasıl sihirli bir şekilde kaybolduğunu göreceksiniz. Resminizi düzelttikten sonra, yalnızca dışa aktarmanız yeterlidir. Şüphesiz birçok kişinin favori uygulamalarından biri.

Photo Retouch

Photo Retouch nesne silme

Fotoğraf Retouch, görüntüyü rötuşlamak veya düzeltmek gibi nesneleri bir fotoğraftan saniyeler içinde ve komplikasyon olmadan çıkarmak isteyenler için değerli bir uygulamadır. “Nesneleri sil” seçeneğini seçin, silmek istediğiniz içeriği seçin ve değişiklikleri uygulayın. Bu kadar basit, fotoğrafçılığınızı başka bir seviyeye taşıyabilir ve gösterilmesini istemediğiniz unsurları silebilirsiniz.

Ek olarak, diğerlerinin yanı sıra hızlı onarım, öğeleri klonlama, filigranları kaldırma gibi başka işlevlere de sahiptir. Bu yetmezmiş gibi, fotoğrafları doğrudan uygulamanın kendisinden sosyal ağlarınızda ve diğer platformlarda paylaşmanıza olanak tanır.

Retouch

Retouch nesne silme

Retouch, çok benzer araçlara ve ortak işlevlere sahip oldukları için Photo Retouch’a çok benzeyen bir uygulamadır. Örneğin, öğeleri klonlama, nesneleri kolayca silme ve görüntünüzdeki kusurları düzeltme seçeneği.

Ancak, bahsetmeye değer oldukça çekici başka bölümleri de var. Bunlardan biri, resimlerinize filtre ve efekt uygulamasını desteklemesi, onu özel bir formata ayarlamak için kesimler yapması ve hatta fotoğraflarınızın arka planını saniyeler içinde değiştirmesidir. Tamamen ücretsiz olması nedeniyle cep telefonunuzda olması gereken uygulamalardan biridir.

Photoshop Express

photoshop express nesne silme

Fotoğraflardan nesneleri ve kişileri kaldırmak için en iyi uygulamaların bu listesinde, Adobe’den iki alternatif bulacaksınız ve bunlardan ilki Photoshop Express. Fotoğraflarınız için inanılmaz sonuçlar sağlayan çok yönlü, kullanışlı bir araç.

Fotoğraflarınızı düzenlemek ve efektler, filtreler uygulamak ve daha da iyi hale getirmek için farklı parametreleri değiştirmek için çok sayıda mükemmel araca sahiptir. Gürültüyü ortadan kaldırın, bulanıklığı kontrol edin, perspektifi düzeltin ve tabii ki çekimlerinizde istenmeyen nesneleri ortadan kaldırın.

Bu yetmezmiş gibi, resimlere, filtrelere, efektlere kenarlıklar ve metinler ekleyebilir, kolajlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir ve herhangi bir fotoğraf tutkununun cep telefonunun olmazsa olmazlarından biridir.

Remove Object

remove object nesne silme

Adından da anlaşılacağı gibi, bu araç yalnızca bir şey yapar, ancak bunu mükemmel bir şekilde yapar. Remove Object, kişileri doğrudan cep telefonunuzda fotoğraflardan kaldırmak için bir uygulama ararken göz önünde bulundurmanız gereken harika bir seçenektir.

İşlemi çok kolaydır; Tek yapmanız gereken istediğiniz fotoğrafı seçmek, silmek istediğiniz öğeleri kırmızıya boyayarak seçmek, fotoğrafı işlemek ve bu kadar.

Dilerseniz fotoğraflarınızda küçük renk, doku, ten ve daha fazla düzeltme yaparak onları bir sonraki seviyeye taşımak için de mükemmeldir. Denemek isterseniz tamamen ücretsizdir.

YouCam Perfect

youcam perfect nesne silme

YouCam Perfect, yalnızca birkaç adımda fotoğraflarınızı anında geliştirmek ve rötuşlamak için harika bir uygulamadır. Bu araç, diğer işlevlerin yanı sıra görüntüleri düzeltmenize, efektler, filtreler uygulamanıza, kolajlar oluşturmanıza, fotoğrafları kişiselleştirmenize izin vermesiyle karakterize edilir.

Tabii ki, nesnelerin kaldırılması mevcuttur. Kişileri, öğeleri ve hatta görüntünün arka planını bir dokunuşla kaldırabilirsiniz. Tabii ki, bu işlev ücretsiz sürümde sınırlıdır.

Tüm avantajları ve nesneleri sınırsız bir şekilde ortadan kaldırma olanağını elde etmek istiyorsanız, premium sürümü satın almanız gerekecek. Her iki durumda da, ücretsiz seçenek birçok insan için yeterli olabilir.

Adobe Photoshop Fix

adobe photoshop fix nesne silme

Adobe’nin sunduğu alternatifleri ele alan Photoshop Fix, bu sefer fotoğrafları basit bir şekilde rötuşlama ve restore etmeye odaklanmış ve doğrudan mobilden dikkat çekici sonuçlar elde etmiş.

Araçları arasında sıvılaştırma, yumuşatma, aydınlatma ve koyulaştırma, renk düzeltme, görüntü boyama, değerleri ayarlama, bulanıklaştırma ve elbette fotoğraflardan nesneleri silme işlevleri bulunur. Çok eksiksiz bir uygulama, tamamen ücretsiz, denemeye değer.

Touch Remove

touchremove nesne silme

Fotoğraflardan nesneleri ücretsiz olarak kaldırmak için en son uygulama Touch Retouch. Ekrana dokunarak resimlerinizden nesneleri ve insanları kaldırmanızı sağlayan inanılmaz bir uygulama.

Ek olarak, akıllı telefonunuzdan saniyeler içinde resimleriniz üzerinde ayarlamalar ve düzenlemeler yapabileceksiniz, bu nedenle fotoğraf tutkunuysanız ve çevrenizi çekmeyi seviyorsanız, en önemli arkadaşınız olacak.