IP68/IP69K sertifikalı telefonlar

Çoğu zaman, ne en iyi ne de en modern olan piyasadaki en yeni akıllı telefona ihtiyacımız olmaz. İhtiyacımız olan şey, ya işimiz nedeniyle ya da sadece macera ve ekstrem sporları sevdiğimiz için, şoklara ve olası düşmelere direnen sağlam bir akıllı telefon.

İşte bu yüzden size, IP68 / IP69K korumalı, aşırı darbeye dayanıklılık sertifikasına sahip dört cep telefonu getiriyoruz. Olabildiğince deneyin, onları kıramayacaksınız.

Blackview BV6300 Pro

Blackview BV6300 Pro

Gerçekten dayanıklı bir ürün olmasının yanı sıra, IP69K ve su geçirmezlik sertifikası, telefonun suda her zamanki gibi çalışmasını sağlar. Ayrıca 4.380 mAh bataryaya sahip olduğu için bu cihaz ile günün sonuna sorunsuz bir şekilde ulaşacaksınız.

Ulefone Armor 9

Ulefone Armor 9

Bu cihaz, uluslararası standartlar da dahil olmak üzere tüm gelişmiş performans standartlarını karşılar. Toza, kire ve ani düşmelere dayanacak kadar güçlüdür ve maksimum 30 dakika boyunca maksimum 1,5 m’ye kadar sualtına daldırmaya dayanıklıdır.

Smartphone Resistente DOOGEE S58 Pro

Smartphone Resistente DOOGEE S58 Pro

Yoğun dış mekan kullanımı ve en tehlikeli ortamlarda kullanılmak üzere üretilmiş cihaz. Her koşulda test edilmiştir, düşmelere, suya daldırmaya ve durulamaya, çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Başka bir deyişle, tam teşekküllü bir çok yönlü cihaz.

Ulefone Armor 7E (2020)

Ulefone Armor 7E

Bu akıllı telefonun ekranı ve gövdesi, ölçüye göre yapılmış su geçirmez yapıştırıcı ile birleştirilmiştir ve mükemmel sızdırmazlık işlemi sayesinde telefona su, toz veya kum girmez.