Şarkı söylerken sesi güzelleştirme programı

Şarkı söylemeyi seviyorsanız, cep telefonunuzla parça, tekerleme ve daha fazlasını içeren uygulamaları indirebilir veya bir karaoke uygulaması yükleyebilir ve böylece en sevdiğiniz şarkıların pratiğini yapabilirsiniz. Sesinizi istediğiniz gibi yapmak için biraz değiştirmeniz gerektiğini hissetseniz bile, orijinal sesinizi geliştirmenize ve böylece istediğiniz sonucu elde etmenize olanak tanıyan bir otomatik ayar uygulamasını indirme seçeneğiniz vardır.

Günümüzde pek çok sanatçının, özellikle reggaeton veya trap gibi kentsel türlerde, şarkılarını düzenlemek ve milyonlarca hayranı çeken ideal tonlamayı ve sesi elde etmek için autotune teknolojisini kullandığı hiç kimse için bir sır değil. Peki bu kadar çok ünlü şarkıcı bu teknolojiyi kullanıyorsa, siz neden kullanamıyorsunuz? Bu makaleyi okumaya devam edin ve sizin için sahip olduğumuz en iyi 8 otomatik ayar uygulamasını keşfedin.

Şarkı söylerken sesinizi değiştirmek için en iyi otomatik ayar uygulamaları. Uygulamaların her birinin kendine has özellikleri ve farklılıkları olmasına rağmen, hepsi sesinizi dikkate değer bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Voice Changer – Voice Editor autotune audio effect

Sahip olduğumuz ilk uygulama, sesinizi kaydetme, MP3 dosyalarını kesme, ses efektleri, ses değiştirici ve çok daha fazlası gibi birçok özelliğe sahiptir. Sadece sesinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda diğerlerinin yanı sıra bir çocuğun, ünlü bir karakterinki gibi karşı cinsinki için de değiştirebilirsiniz.

Google Play Store

Voloco

Reklamında bir kayıt stüdyosu olduğu yazıyor ve gerçek şu ki, o kadar çok profesyonel işlevi var ki, bir kayıt stüdyosunda olduğunuza inanacaksınız. Bilinen ritimleri, 40’tan fazla ses efekti vardır, çeşitli ses dosyalarını karıştırabilir ve beğeninize göre düzenleyebilirsiniz. Ek olarak, videoları düzenleyebilir ve önceden kaydettiğiniz sesleri bağlayabilirsiniz.

Google Play StoreApple App Store

Tune Me

Müzik türünüz rap ise bu uygulama sizin için ideal çünkü şarkılarınızı kaydetmeniz için 50’den fazla ritmi var ve dilerseniz kendi ritminizi de ekleyebilirsiniz. Tabii ki, sesinizi değiştirmenize izin verecek mükemmel otomatik ayar özelliklerine sahiptir. Diğer bir önemli işlevi de, kaydınızdaki her sesi mükemmel bir hassasiyetle tanımlamanıza ve düzeltmenize olanak tanıyan dalga görselleştiricisidir.

Google Play Store

Smule

Hangi tür müzik dinlerseniz ve şarkı söylerseniz söyleyin, Smule’de karaoke yapmak için yüzlerce şarkı bulacaksınız, hatta arkadaşlarınızla veya Ed Sheeran, Lewis Capaldi, Luis Fonsi, Demi Lovato ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz sanatçılarla düet yaparak pratik yapabilirsiniz. Tabii ki, bu listedeki tüm uygulamalar gibi, sesinizi otomatik olarak düzeltecek ve geliştirecek otomatik ayara sahiptir.

Google Play StoreApple App Store

AudioLab

AudioLab, kayıtlarınızda en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacak birden fazla işleviyle muhtemelen listedeki en eksiksiz uygulamadır. Bölgede çok az deneyimi olan biri için ilk başta biraz zor olabilir, ancak bir kez alıştıktan sonra, yapabileceğiniz her şeyi takdir edeceksiniz. Özelliklerinden bazıları şunlardır: ses kesici, çok formatlı ses dönüştürücü, ses kaydedici, metinden sese ve sesten metne dönüştürücü, karaoke, gürültü giderici, otomatik ayar ve daha fazlası.

Google Play StoreApple App Store

Voice Changer

Çok fazla karmaşık seçenek olmadan daha spesifik bir şey istiyorsanız, ancak bu sesinizin kalitesini artırmanıza yardımcı oluyorsa, bu uygulamayı beğeneceksiniz. Ana işlevi, sesinizi autotune, voicemod, vb. ile değiştirmektir. Şarkı kaydı 32 kbps’den 320 kbps’ye kadar farklı kalitelerde yapılabilir.

Google Play Store

Voice Changer – Voice Effects & Voice Changer

Eğlenmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için başka bir şey arıyorsanız, bu uygulamanın kayıtlarınızı değiştirmek için birçok ses ve ses efekti vardır. Partnerinize şaka yapmak için sesinizi bir kadın veya bir erkek sesiyle değiştirebilir, ayrıca bir ünlünün sesiyle değiştirebilir veya sadece autotune ile zenginleştirebilirsiniz.

Google Play StoreApple App Store

Voice changer with effects

Ve Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirme ile listedeki en popüler uygulamayı en sona bırakıyoruz. Ünü, herkesin kullanmasına izin veren arayüzünün basitliğinden kaynaklanmaktadır, ayrıca sesinizi değiştirmek için 40’tan fazla efekte ve metni sese dönüştürmek veya sesli görüntüler oluşturmak gibi ilginç işlevlere sahiptir.

Google Play Store