Saate göre değişen duvar kağıdı

Android işletim sisteminde sevdiğimiz bir şey varsa o da hemen hemen her şeyi özelleştirebilmemiz ve duvar kağıdını değiştirmek uzun süredir cep telefonlarında yaygın olsa da arka planı değiştirebileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Cep telefonunuzun ekranı günün saatine göre otomatik olarak değişir.

Duvar kağıdı otomatik olarak nasıl değiştirilir? Duvar kağıdının günün saatine göre otomatik olarak değişmesini sağlamak için bu görev için bazı mükemmel uygulamalar kullanacağız. Her birinin kendine has özelliği vardır ve hepsinden iyisi, bunları Google Play Store’dan ücretsiz olarak alabilmenizdir.

YoWindow Weather – Unlimited

YoWindow

YoWindow, bulunduğumuz zamana bağlı olarak gündüz veya gece görüntülenecek bir animasyonlu duvar kağıdı yapılandırmamıza olanak tanır. Bu hava olayı bulunduğumuz yerde oluyorsa, arka planımıza yağmur veya karın yağdığını da görebiliriz. Bu uygulamanın ilginç bir seçeneği, önümüzdeki günlerde havanın nasıl olacağını bilmek için gelecekte 8 güne kadar ilerleyebilmemizdir. Ücretsiz sürümünde birkaç çok güzel senaryo var, ancak zaten mevcut olanlardan farklı bir şey istiyorsak, uygulama için tek bir ödeme yapmamız gerekiyor. Kullanmak için basit, sadece aşağıdaki bağlantıdan indirmemiz, yüklememiz, en çok sevdiğimiz arka planı seçmemiz ve hava durumunu doğru tahmin etmesi için konumumuza izin vermemiz gerekiyor.

Wallpaper Changer

Wallpaper Changer

Wallpaper Changer bize daha ilginç bir seçenek sunuyor ve bu, galerimizden fotoğraf ve resim ekleyebiliyor olmamızdır. Uygulamayı kuruyoruz, galeri bölümüne gidiyoruz ve orada duvar kağıdımızda görünmesini istediğimiz klasörü veya resimleri seçiyoruz. Ardından değiştir seçeneğine giriyoruz ve orada arka planın belirli sayıda dakika, saat veya günde bir değiştirilmesini seçebiliyoruz. Ayrıca duvar kağıdının değişmesini istediğimiz gün ve saati de seçebiliriz. Şu anda videoları seçemiyoruz, ancak bir videoyu duvar kağıdı olarak yerleştirmek için bu seçeneğimiz var.

Tapet

tapet

Sonunda, kendi türünün en eksiksiz uygulamalarından biri olan Tapet‘e sahibiz, onunla duvar kağıdımız için çok sayıda farklı tasarım arasından seçim yapabiliriz ve değiştirirken dikkate alınması gereken kişisel resimler de ekleyebiliriz. Her duvar kağıdının zaman aralığı değiştirilebilir, sadece uygulamaya girmemiz, Ayarlar’a gitmemiz ve Seçenekler’e tıklamamız gerekiyor. Orada her geçiş için dakika, saat, gün ve hatta hafta aralıkları koyabiliriz.