Makyaj yapma uygulamaları

Bu makyaj uygulamalarından yararlanın ve teknolojinin yardımıyla güzelliğinizi nasıl geliştireceğinizi keşfedin.

Binlerce makyaj uygulaması var, ancak hepsi gerçekten iyi makyaj yapmak için gerekenler özelliklere sahip değil. Bununla birlikte, herhangi bir kişinin güzelliğini artırmaya yardımcı olabilecek bazı araçlar vardır. Aynı nedenle bugün size makyaj yapmayı öğrenmeniz için püf noktaları, ipuçları ve öğreticiler içeren 5 uygulama sunacağız.

Aşağıdaki makyaj uygulamalarından herhangi birini indirdiğinizde, makyaj becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacağınızdan emin olabilirsiniz. Makyaj dünyasına yeni başlamış olmanız veya makyaj yapmaya vaktiniz olmaması fark etmez, bu listedeki tüm araçlar gelişmenize yardımcı olacaktır.

Youcam makeup

Youcam makeup

Bu makyaj uygulamasının bir kamerası var, böylece farklı görünümleri deneyebilir ve beğeninize göre değiştirebilirsiniz. Burada gölgelerinizi, rujlarınızı, göz kalemlerinizi ve allıklarınızı kişiselleştirmek için çeşitli renkleri karıştırma fırsatınız olacak. Ayrıca, galerinizden bir fotoğrafı içe aktarmak, kaydetmek, düzenlemek ve ardından sosyal ağlarda paylaşmanıza olanak tanır.

Selfie’leri seviyorsanız, bu uygulamanın cildinize rötuş yapmak, burnunuzu iyileştirmek, yüzünüzü şekillendirmek, koyu halkaları gidermek, kaşlarınıza hacim kazandırmak ve daha pek çok şey için bir filtreye sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Tahmin edebileceğiniz gibi, makyaj severler için mükemmel bir araçtır.

Google Play Store Apple App Store

Makeup Course

Makeup Course

Renkler, kombinasyonlar ve fırçalar dünyasına yeni başlayanlar için mükemmel bir kurs olduğu için bu aracın adı kendisini anlatır. Tamamen ücretsiz ve parmaklarınızın ucunda, nasıl makyaj yapılacağını öğrenerek ve yüzünüzün en iyi özelliklerini vurgulayarak görüntünüzü mükemmelleştirmeye başlamak için uygulamayı indirmeniz yeterli.

Google Play Store

Makeup Artist

Makeup Artist

Makeup Artist, en son teknoloji, makyaj simülasyonu ve makyaj efektlerini kullanarak sanal makyajlar yapan bir araçtır. Binlerce kozmetik, renk ve tonu saniyeler içinde deneyin. Ayrıca 40’tan fazla ünlü saç modelini deneyebilecek, aksesuar ekleyebilecek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Google Play Store Apple App Store

MakeupPlus

MakeupPlus

MakeupPlus, özçekim düzenlemenizi başka bir düzeye taşımanız için mükemmel bir uygulamadır. Ruj, kontur ve kirpiklerden kaş ve saç rengine, sahte çillere ve parıltıya kadar eksiksiz sanal makyaj elde edin.

Google Play Store Apple App Store

Makeup Magic Face Makeover

Makeup Magic

Bu makyaj uygulaması, tek bir dokunuşla görüntünüzü güzelleştirebilir ve tarzınızı değiştirebilir. Bu aracın tüm güçlü özelliklerini kullanarak kişisel fotoğraflara benzersiz bir görünüm kazandırın ve harika sonuçlar elde edin.

Google Play Store