Yüz yaşlandırma uygulaması

Hayatınızın birkaç yılını atlayın ve bu uygulamalar sayesinde yaşlandıkça daha yaşlı nasıl görüneceğinizi görün.

30 ya da 40 yıl içinde görünüşümüzün nasıl olacağını bilme arzusu, zamanın geçişinin yüzümüzü nasıl etkileyeceğini bize göstermeye yarayan yapay zeka tabanlı yaşlanma uygulamalarının popülaritesini sağlıyor. Ayrıca yaşlı bir adam olarak nasıl olacağınızı görmek istiyorsanız, dikkat edin, çünkü kötü bir uygulamaya bakarak mutsuz olabilirsiniz, bu nedenle kullanabileceğiniz en iyi yaşlanma uygulamalarını öneriyoruz.

Uygulama mağazalarını analiz ettikten sonra, yüzleri yaşlandırmak için sayısız uygulama olduğunu keşfettik. Ne yazık ki, hepsi görevlerini başarıyla yerine getirmiyor. Mevcut uygulamaların birçoğunu denedikten sonra, birkaç on yıl içinde nasıl olacağınızı görmek için güvenebileceğiniz en iyi seçeneklerden bahsedeceğiz.

Gelecek belirsiz ve hiçbir uygulama size 40 yıl sonra nasıl görüneceğinizi tam olarak gösteremez. Bu temel ayrıntıyı dikkate alarak yaşlanmayı simüle etmek için en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz. Zaman makinesine girmeye hazır mısınız?

FaceApp

faceapp

FaceApp, yaşlanmak için en iyi uygulamalardan biri ve yapay zeka kullanarak yüzünüzü herhangi bir şekilde değiştirmek için şimdiden kendini kanıtladı. Tek yapmanız gereken bir fotoğraf çekmek veya cihazın galerisinden bir resim seçip uygulamanın işini yapması için ona yaşlı adam filtresini uygulamak. Mark Zuckerberg örneğinde olduğu gibi FaceApp’in yüzü yaşlandırırken sunduğu sonuçlar olağanüstü.

Uygulamanın mükemmel performansı, bu kılavuzdaki görünümünü açıklıyor, ancak FaceApp ile ilgili birçok tartışmayı görmezden gelemeyiz. Birkaç yıl önce bazı ırkçı yüz filtrelerini geri çekmek zorunda kalan Rus uygulaması, kullanıcıların platforma yüklediği fotoğrafların şüpheli gizliliği nedeniyle sürekli sorgulanmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana, FaceApp’ın yaşlanma filtresi mükemmel bir iş çıkarıyor.

Snapchat

snapchat yaslandirma

Instagram Stories’in lansmanından sonra kullanıcı sayısındaki düşüşe rağmen Snapchat hala ilginç özelliklere sahip bir sosyal ağ. Bunlardan biri, yaşınızı sanal olarak 20 veya 30 yıl azaltmanıza veya artırmanıza yardımcı olabilecek yaş filtresidir. 2019’un sonunda eklenen “Zaman Makinesi” adlı bu araç, yüzünüzdeki yılları almak için sola, eklemek için sağa kaydırmanız gereken bir kaydırıcıya sahiptir.

Kontrolü sağa doğru hareket ettirdiğinizde yüzünüzün nasıl yaşlandığını ve giderek yaşlı bir adamınki haline geldiğini görebilirsiniz. FaceApp’te olduğu gibi Snapchat’in yaş filtresi iyi sonuçlar sağlar.

Aging Booth

Aging Booth

En popüler yaşlanma uygulamalarından biridir. Kullanımı son derece basittir: Bir “selfie” çekersiniz veya galeriden bir fotoğraf seçersiniz ve anahtar noktaları gözler, ağız ve çeneye göre ayarlarsınız. Saniyeler sonra, Aging Booth sizi 2050’ye götürür ve o tarihte nasıl görüneceğinizi gösterir. Sonuçlar önceki uygulamalardaki kadar başarılı olmasa da, Aging Booth merakınızdan kurtulmak ve birkaç yıl içinde yüzünüzün nasıl olabileceğini öğrenmek için iyi bir uygulama.

Make me Old

make me old

Adı her şeyi söylüyor: Bu yaşlanma uygulamasıyla birkaç yıl içinde nasıl olabileceğinizi görebilirsiniz. Bu türdeki diğer uygulamalar gibi, “Beni Yaşlandır” da bir fotoğraf aracılığıyla yüzünüzü taramanıza ve ardından daha önce hiç olmadığı yerde kırışıklıklar ekleyen bir yaşlanma efekti uygulamanıza olanak tanır. Sonuçlar oldukça etkileyici ve şüphesiz indirebileceğiniz en iyi yüz yaşlandırma uygulamalarından biri.

Old Face Maker

old face maker

Önermek istediğimiz son yaşlanma uygulaması, önceki seçeneklerden farklı bir prosedüre sahip Old Face Maker. Fotoğrafınızı eskitme filtresinden geçirmek yerine, bu uygulamada yaşlı yüz maskelerini kendi yüzünüze ekleyen siz olmalısınız. Ekledikten sonra yaşlanma yüzdesi ile oynayabilir ve yüzünüzün görünümünü değiştirmek için maskeyi ayarlayabilirsiniz.

Yüz çıkartmalarına ek olarak, Old Face Maker ile sakal, bıyık, peruk veya uygulamanın size sunduğu diğer çıkartmalar gibi diğer öğelerle yüzünüzün nasıl görüneceğini de kontrol edebilirsiniz. Sonuç olarak, yüzünüzün zaman içinde nasıl değişeceğini görmek için iyi bir ücretsiz araçtır.