Terlemeyi önleyici deodorant

Uzun süreli etkiye sahip en iyi terlemeyi önleyici deodorantlardan bazılarını seçiyoruz.

İyi bir terlemeyi önleyici deodorant seçimi, büyük ölçüde her kişinin ihtiyaçlarına bağlıdır. Sizinkine en uygun olanı seçmenize yardımcı olmak için, en iyi puanlara sahip ürünlerden bazılarının bir listesini hazırladık. En kuru ciltler için nemi azaltmayacak şekilde tasarlanmış deodorantlardan, günlerce kötü kokulara karşı koruma sağlayan ve uygulaması suya bile dirençli olan deodorantlara. İster roll-on ister aerosol formatında olsun, aradığınız ürünü bu listede bulacaksınız.

Perspirex Comfort

Perspirex Comfort

Aşırı terleme sorunu yaşayan ve kokuyu uzak tutmak isteyenler için en değerli deodorantlardan biri. Cilt dostu formülü sayesinde hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Ter bezlerinin daha az aktif olduğu ve koltuk altına eşit bir tabaka yaydığı için geceleri uygulanmasını tavsiye ediyorlar.

Purax Antiperspirant Roll On Extra Strong

Purax Antiperspirant Roll On Extra Strong

Roll-on formatında gelir ve adından da anlaşılacağı gibi terlemeye ve kötü kokuya karşı güçlü koruma sağlar. Formülü, nem ve kokuların ortaya çıkmasını önlemek için cilt yüzeyindeki ter bezlerini kapatır. Ter kanallarını uzak tuttuğu için özellikle yüksek yoğunluklu sporlar yaparken veya koşuya çıkarken pratiktir. Haftada bir veya iki kez yatmadan önce uygulamanız yeterlidir.

Dove Aerosol Invisible

Dove Aerosol Invisible

Deodorant sürdükten hemen sonra kıyafetlerinizde leke oluşmasından endişe ediyorsanız bu seçenek sizin için oldukça faydalı olabilir. 100’den fazla farklı renkte test edilmiştir ve hiçbirine bulaşmamasını sağlarlar. Bileşiminin dörtte biri kremden oluştuğu için aynı zamanda nemlendirici bir üründür ve aynı zamanda doğal besleyici yağ içerir. Bu paket altı kutu deodorant içerir, böylece çabuk bitmez.

Syneo 5 Desodorante

Syneo 5 Desodorante

Bu deodorant, seçtiklerimiz arasında en fazla korumayı sunanıdır: en sıcak günlerde bile hoş olmayan bir koku üretmeden ciltte beş güne kadar kalıcıdır. Duş aldıktan veya ağda yaptıktan sonra bile kalır. Ürün, çok az uygulama gerektirdiğinden iki buçuk yıla kadar dayanma kapasitesine sahiptir ve bu, uzun vadede para tasarrufu açısından bir avantaj olabilir.

Vichy Anti-transpirant Terleme Karşıtı Deodorant

Vichy Anti-transpirant Terleme Karşıtı Deodorant

Krem deodorantlar aerosollerden daha fazla nemlendiricidir, bu nedenle kuru cilde sahip kişiler için veya ağdadan hemen sonra kullanmak için harika bir seçenek olabilirler. Alkol içermez ve formülü hipoalerjeniktir. Yoğun terleme sorunu yaşayanlar için idealdir. İlk hafta dört, ikinci hafta üç kez, üçüncü haftadan sonra ise bir iki gün ciltte bekletmek yeterlidir.

Roc Keops Deo Roll-on

Roc Keops Deo Roll-on

Hassas cilde sahip kişiler tarafından da iyi değerlendirmelere sahip, günlük kullanım için bir roll-on deodorant. Ekstra nemlendirme sağlamak için aloe vera ile zenginleştirilmiştir ve alkol veya parfüm içermez. Geçici kokuyu kontrol ederken nemi azaltan terlemeyi önleyici aktif madde içerir. 48 saate kadar sürebilir.

Dove 0% Aluminum Deodorant

Dove 0% Aluminum Deodorant

Aerosol deodorantları tercih ediyor ancak güçlü kokulardan kaçıyorsanız bu iyi bir seçenek olabilir. Hipoalerjeniktir, kokusu nötrdür ve ayrıca cilt dostu bir formüle sahiptir. Terle mücadeleye yardımcı olan bir bileşen olan alkol veya alüminyum tuzları içermez, ancak yine de tere karşı oldukça etkilidir. Ayrıca, biraz kuru ciltler için iyi bir seçenek haline getiren bir nemlendirici içerir. Bunu altı birimlik bu pratik pakette bulabilirsiniz.