En iyi Apple Pencil alternatifi, iPad için kalem önerisi

Piyasadaki iPad için en iyi kalemleri analiz ediyoruz. iPad için dijital kalemler, çok sayıda çizim ve not uygulamasının bu aksesuara uyarlanmasını sağlayan Apple Pencil’ın piyasaya sürülmesinden sonra çok popüler oldu.

Apple’ın seçeneğinin iPad’de kullanmak için en iyi seçenek olmasına rağmen, dikkate almamız gereken çok ilginç ve daha ucuz birçok alternatif var.

Piyasada iPad’lerimizde kullanmak için sahip olduğumuz farklı kalem seçeneklerini analiz edeceğiz. Sahip olduğunuz iPad modeline bağlı olarak, tercihlerinize de bağlı olarak birini veya diğerini seçmelisiniz.

KINGONE Stylus

KINGONE Stylus

2018’den 2022’ye kadar iPad’lerle uyumlu bir üründür. 20 saate kadar sürekli kullanım sunan pili olan çok hassas bir kalemdir. Manyetik işlevi de vardır, bu nedenle iPad Pro’nun yan tarafına sorunsuz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ancak, kablosuz şarj ile uyumlu değildir.

CARYWON Stylus

CARYWON Stylus

Piyasada en çok tavsiye edilen seçeneklerden biri, harika bir yapı kalitesine ve son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Çizgiyi kalınlaştırma eğilimini algılıyor, korkmadan elinizi iPad’in üzerine koyabiliyorsunuz ve çok ince bir noktası var. Ancak yalnızca 2018’den itibaren iPad modelleriyle, yani iPad mini 5, iPad Air 3, iPad 2018, iPad 2019, iPad Pro 2018, iPad Pro 2020 ve diğerleri ile uyumlu olmasıdır.

Logitech Crayon

Logitech Crayon

Apple Pencil ile aynı teknolojiye sahip bir dijital kalemdir, uçları bile aynıdır. Bu nedenle orijinal ile aynı hassasiyete ve hızlı otomatik bağlantıya sahiptir. 2018’den itibaren piyasaya sürülen iPad’lerle uyumludur ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Bazı değiştirilebilir parçaları vardır ve hassasiyeti ile şaşırtmaktadır.

Apple Pencil 2. nesil

Apple Pencil 2. nesil

Apple Pencil’ın ikinci nesli, çalışma düzeyinde bazı iyileştirmeler getiriyor, ancak temel olarak birinci nesil ile aynı, sadece yeni iPad Pro ile uyumlu, iPad üzerinde manyetik olarak tutularak kablosuz olarak şarj oluyor ve iPad Pro, iPad Air ve iPad mini’nin en yeni modelleri ile uyumlu.

Apple Pencil 1. nesil

Apple Pencil 1. nesil

Orijinaldir ve bu nedenle uyumlu bir iPad’iniz olduğu sürece en iyisidir. Apple Pencil, hassas ve sorunsuz çalışmayı garanti eder ve ayrıca iPad’in kendisinden birkaç dakika içinde şarj edilebilir. 9,7 inç iPad Pro, 10,5 inç iPad Pro, 12,9 inç iPad Pro 1. veya 2. nesil, iPad Air 3. nesil, iPad 2018 – 2022 veya 2018 – 2022 arası iPad mini’niz varsa en iyi seçim.