Tekfen gayrimenkul yönetiminden Altınok Öz e ziyaret

Tekfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, Yönetim Kurulu üyesi Sinan K. Uzan ve Tekfen Gayrimenkul Danışmanı Sinan Hanyaloğlu; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de misafirlerine; Kartal’da hayata geçirilen projeler, uygulamada olan Etap-1, Etap-2, Riskli Alanlar, Ceviz Meydanı, Uğur Mumcu Kent Meydanı ve Kartal’da devam eden Deprem-Yerinde Dönüşüm çalışmaları ile yeni projeler hakkında bilgi verdi.

Tekfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetimi de “Tekfen” olarak, Türkiye ve dünyada ürettikleri projeler hakkında Altınok Öz’e kısa bir brifing verdi. Ardından, insan odaklı projelere imza atan Altınok Öz’ü çalışmalarından dolayı kutlayan Tekfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetimi, devam eden projeler için de kendilerine başarılar diledi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tekfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan K. Uzan ve Tekfen Gayrimenkul Danışmanı Sinan Hanyaloğlu’na teşekkür etti.