Üsküdar’da ücretsiz ambulans hizmeti

Hasta vatandaşların ulaşım sıkıntısını gidermek amacıyla hasta nakil ambulanslarını hizmeti sunan Üsküdar Belediyesi yatağa bağımlı, sedye ile nakil edilmesi gereken hastaların evden hastaneye güvenli bir şekilde nakil edilmesini sağlıyor. Üsküdar Belediyesi’nin ücretsiz ambulans hizmetinden zor durumdaki herkes yararlanabilir.

Üsküdar Belediyesi, yatağa bağımlı hastalar için ücretsiz olarak hasta nakil ambulansı hizmeti sunuyor. Üsküdar genelinde hizmet veren hasta nakil ambulansları hava şartlarının olumsuz olduğu günlerde de hastaları mağdur etmemek adına aralıksız çalışıyor. Ücretsiz ambulans için belediyeyi aramanız gerekiyor.

Ücretsiz ambulans hizmeti

Ücretsiz ambulans hizmetinden yararlanmak için vatandaşların randevu alması ve başvuru yapması gerekiyor. Ambulanslar ücretsiz olarak vatandaşların nakil için kullanılmakta olup belediye tarafından sağlanıyor. Üsküdar’da ücretsiz ambulans hizmeti, Üsküdar Belediyesi tarafından verilmektedir.

Üsküdar’da ücretsiz ambulans ve hasta nakil ambulansından faydalanmak için 444 0 875 numarasını kullanmak gerekiyor. Bu numaraya yapılacak arama ile naklin gerçekleştirilmesini istediğiniz günden bir gün önce randevu alınabiliyor.