Maltepe Etkinlik Alanına giden otobüsler

Maltepe Etkinlik Alanına giden otobüsler hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buradaki ulaşım rehberini kullanarak Maltepe Etkinlik Alanına giden otobüslerin hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Maltepe Etkinlik Alanına en yakın otobüs durağı, sahil yolu üzerindeki “Maltepe Sahil” durağıdır. Aşağıda bu duraktan geçen tüm otobüsler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Maltepe Etkinlik Alanına çok yakında olan “Maltepe Peronlar” durağı da mevcut. Şimdi Maltepe Etkinlik Alanına giden tüm otobüsleri detaylıca görelim.

4 Maltepe Sahil – Kadıköy

Kadıköy Rıhtım’dan kalkan 4 İETT otobüsü, sahil yolu üzerinden giderek Maltepe Peronlar’a kadar gider. Dönüşte Bağdat Caddesi’ni takip eder.

4 hatti

16D Altkaynarca / Pendik – Kadıköy

Kadıköy Rıhtım’dan kalkan 16D İETT otobüsü, sahil yolu üzerinden giderek Tersane Kavşağı’na kadar gider.

16d hatti

133T Deniz Harp Okulu – Maltepe Peronlar

Tuzla’da Deniz Harp Okulu’ndan kalkan 133T İETT otobüsü, D-100’den geçer ve Tersane Kavşağı’ndan sahil yoluna girer. Sahil yolundan Maltepe’ye kadar gider ve Maltepe Peronlar’da son durak yapar.

133t hatti

E-9 Sabiha Gökçen H.L. – Bostancı

Bostancı’dan kalkan E-9 İETT otobüsü, sahil yolundan gider ve Maltepe’den geçtikten sonra Mostar Köprüsü’nden D-100’e çıkar ve Tersane Kavşağı’ndan da havalimanına doğru gider. Çift bilet tarifesi geçerlidir.

e-9 hatti