En yakın YHT istasyonu nerede?

Yüksek Hızlı Tren (YHT) artık İstanbul’da da duruyor. İstanbul’da 5 adet YHT istasyonu bulunuyor. Bunlar Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik ve Gebze(Kocaeli) istasyonlarıdır. Peki size en yakın YHT istasyonu hangisi? Burada oturduğunuz ilçeye göre size en yakın YHT istasyonunu öğrenebilirsiniz.

Kartal, Maltepe, Kadıköy, Tuzla ve Pendik’te oturan vatandaşlar, çok sayıda Marmaray istasyonu arasında yer alan sayısı oldukça az olan YHT istasyonlarından hangisinin kendilerine daha yakın olduğunu merak ediyor. Bu kılavuzumuzda tam olarak bu sorunun cevabını veriyoruz.

Kartal’a en yakın YHT İstasyonu nerede?

İstanbul’un Kartal ilçesine en yakın YHT istasyonu Pendik ilçesindeki “Pendik” durağında bulunan Pendik YHT İstasyonudur. Yüksek Hız Tren, Pendik’te durarak yolcu alır veya yolcu indirir.

Maltepe’ye en yakın YHT İstasyonu nerede?

İstanbul’un Maltepe ilçesine en yakın YHT istasyonu Kadıköy ilçesindeki “Bostancı” durağında bulunan Bostancı YHT İstasyonudur. Yüksek Hız Tren, Bostancı’da durarak yolcu alır veya yolcu indirir.

Kadıköy’e en yakın YHT İstasyonu nerede?

İstanbul’un Kadıköy ilçesine en yakın YHT istasyonu Kadıköy ilçesindeki “Söğütlüçeşme” durağında bulunan Söğütlüçeşme YHT İstasyonudur. Yüksek Hız Tren, Kadıköy’de durarak yolcu alır veya yolcu indirir.

Tuzla’ya en yakın YHT İstasyonu nerede?

İstanbul’un Tuzla ilçesine en yakın YHT istasyonu Kocaeli ilindeki Gebze ilçesindeki “Gebze” durağında bulunan Gebze YHT İstasyonudur. Yüksek Hız Tren, Gebze’de durarak yolcu alır veya yolcu indirir.