BUDO Bursa – İstanbul vapur seferleri 2024

BUDO Bursa – İstanbul vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

BUDO vapurları Bursa ile İstanbul arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Mudanya ilçesinden dış hat seferleri ile Eminönü / Sirkeci iskelesine gitmek isteyenler için 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. BUDO güncel İstanbul Bursa vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

BUDO vapurlarıyla Mudanya’dan İstanbul’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda İstanbul’dan Mudanya’ya seyahat edebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUDO vapurları ile Bursa – İstanbul arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. BUDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

BUDO Bursa – İstanbul vapur seferleri

  • Mudanya (Bursa)
  • Eminönü (İstanbul)

BUDO Bursa – İstanbul vapur seferleri ile Bursa – İstanbul vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günü kalkış saatleri: 07:00, 09:30, 16:00, 19:00
  • Cuma ve Pazar kalkış saatleri: 07:00, 09:30, 13:30, 16:45, 19:15

BUDO Bursa – İstanbul vapur hattı bilet fiyatları

BUDO Bursa – İstanbul vapur hattı için tam bilet 420 TL’dir. Öğrenci ve çocuk indirimi ile fiyat 350 TL olmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler BUDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin BUDO web sitesinde son kontrol tarihidir.