Dentur Boğaz Turu vapur seferleri 2024

Dentur Boğaz Turu vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Dentur’un boğaz turları, İstanbul’un popüler iskeleleri Üsküdar, Beşiktaş ve Kabataş önünden başlar. Bu iskelelerden birinden boğaz turuna çıkabilirsiniz.

Tur boyunca; Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, Savarona Yatı, Rumeli Hisarı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Kız Kulesi gibi İstanbul’un güzide tarihi yapılarını görebilirsiniz.

Dentur boğaz turu sefer bilgileri

Boğaz turları, belirtilen iskelelerden tarifeli olarak düzenlenir ve herkesin katılımına açıktır. Kadıköy Yeni iskelesinden yapılan boğaz turları, Eminönü aktarmalı olarak hafta içi yapılır. Kabataş ve Beşiktaş’tan başlayan turlar 150 TL, diğer turlar ise 140 TL olarak ücretlendirilir.

Kabataş Beşiktaş Boğaz Turu

dentur bogaz turu

Üsküdar Boğaz Turu

dentur bogaz turu 2

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur web sitesinde son kontrol tarihidir.