Dentur Kabataş – Kadıköy vapur seferleri 2024

Dentur Kabataş – Kadıköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kabataş’tan kalkan Dentur’a ait vapurlarla Kadıköy’e ulaşım sağlanmaktadır. Kadıköy’den kalkan vapurlarla Kabataş’a ulaşabilirsiniz. Bu vapurlarla Anadolu Yakası ilçesi Kadıköy’den doğrudan Avrupa Yakası’nda yer alan Kabataş’a deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Kabataş’tan kalkan vapurlarla Kadıköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul Kabataş’tan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Kabataş arasındaki Dentur vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, doğrudan Kabataş’a gidiyor. Dönüşte de bu sefer Kabataş’tan kalkan vapur, doğrudan Kadıköy’e geri dönüyor.

Kabataş – Kadıköy vapur seferleri

  • Kabataş
  • Kadıköy

Sefer bilgisi bulunamamıştır. Bu hat artık hizmet vermemektedir. Bu hattın yerine aşağıdaki ekli hattı kullanabilirsiniz.

İstanbul Kabataş’tan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Dentur’a bağlı vapurlarla Kabataş ile Kadıköy arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.