İDO Kabataş – Kadıköy – Yenikapı – Bursa vapur seferleri 2024

İDO Kabataş - Kadıköy - Yenikapı - Bursa vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Kabataş – Kadıköy – Yenikapı – Bursa vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Kabataş – Kadıköy – Bursa arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Kabataş’tan Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bursa’dan Kabataş’a seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Bursa – Kabataş arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Kabataş – Bursa vapur seferleri

İDO’nun Kabataş – Bursa deniz otobüsü seferleri Kabataş’tan başlar, Kadıköy’den yolcu alır ve Bursa’ya ulaşır.

Kabataş – Bursa deniz otobüsü seferleri, her gün 4 sefer olarak düzenlenmektedir. Sefer süresi 2 saat 25 dakikadır. Seferler 06:45’den itibaren başlar, son sefer 19:15’te kalkar.

  • 1. Sefer 06:45
  • 2. Sefer 11:15
  • 3. Sefer 17:15
  • 4. Sefer 19:15

Kabataş – Bursa deniz otobüsü seferleri, her cuma ve pazar günü saat 20:00 Büyükçekmece kalkış saatiyle yapılır. Bursa’ya varış saati ise 21:45’tir.

İDO Bursa – Kabataş vapur seferleri

İDO’nun Bursa – Kabataş deniz otobüsü seferleri Bursa’dan başlar, Kadıköy’de yolcu bırakır ve Kabataş’a ulaşır.

Bursa – Kabataş deniz otobüsü seferleri, her gün 4 sefer olarak düzenlenmektedir. Sefer süresi 2 saat 25 dakikadır. Seferler 07:30’dan itibaren başlar, son sefer 18:00’da kalkar.

  • 1. Sefer 07:30
  • 2. Sefer 12:00
  • 3. Sefer 15:30
  • 4. Sefer 18:00

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.