İDO Kadıköy – Yenikapı – Bandırma vapur seferleri 2024

İDO Kadıköy - Yenikapı - Bandırma vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Kadıköy – Yenikapı – Bandırma vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Kadıköy – Yenikapı – Bandırma arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Kadıköy’den Bandırma’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bandırma’dan Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Bandırma arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Kadıköy – Bandırma vapur seferleri

İDO’nun Kadıköy – Bandırma deniz otobüsü seferleri Kadıköy’den başlar, Yenikapı’dan yolcu alır ve Bandırma’ya ulaşır.

  • Kadıköy
  • Yenikapı
  • Bandırma

Kadıköy – Bandırma deniz otobüsü seferleri, her gün iki sefer olmak üzere düzenlenmektedir. İlk sefer 12:00’da, ikinci sefer ise 19:00’da Kadıköy’den kalkar. Sefer süresi 3 saat 5 dakika şeklindedir.

ido-kadikoy-bandirma

İDO Bandırma – Kadıköy vapur seferleri

İDO’nun Bandırma – Kadıköy deniz otobüsü seferleri Bandırma’dan başlar, Yenikapı’da yolcu bırakır ve Kadıköy’e ulaşır.

  • Bandırma
  • Yenikapı
  • Kadıköy

Bandırma – Kadıköy deniz otobüsü seferleri, her gün iki sefer olmak üzere düzenlenmektedir. İlk sefer 08:30’da, ikinci sefer ise 15:30’da Bandırma’dan kalkar. Sefer süresi 3 saat 5 dakika şeklindedir.

ido-bandirma-kadikoy

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.