Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Beşiktaş ile Eyüp arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Beşiktaş ilçesinden iç hat seferleri ile Eyüp iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Eyüp Beşiktaş vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Beşiktaş – Eyüp hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Beşiktaş’tan Eyüp’e seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Eyüp’ten (aynı zamanda Kabataş, Karaköy, Kasımpaşa, Sütlüce limanlarına da uğrar) Beşiktaş’a seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Beşiktaş – Eyüp arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Beşiktaş
  2. Kabataş
  3. Karaköy
  4. Kasımpaşa
  5. Sütlüce
  6. Eyüp

Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur seferleri

Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur seferleri ile Beşiktaş – Eyüp vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

besiktas-kabatas-karakoy-kasimpasa-sutluce-eyupsultan

Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Beşiktaş – Eyüp vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.