Şehir Hatları Boğaz Gidiş – Geliş vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Boğaz Gidiş – Geliş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Boğaz hattı boyunca limanlar arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Boğaz içindeki iç hat seferleri ile seyahat etmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Seferler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir Hatları’nın sağladığı Boğaz Hattı vapur hattına aittir.

Boğaz Gidiş – Geliş hat bilgileri

Şehir Hatları güncel Boğaz Hattı vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin. Şehir Hatları vapurlarıyla Eminönü’nden Anadolu Kavağı’na geniş bir hat boyunca seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Boğaz Gidiş – Geliş arasında seyahat etmek için vapur seferleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

 1. Eminönü
 2. Kabataş
 3. Beşiktaş
 4. Ortaköy
 5. Üsküdar
 6. Kuzguncuk
 7. Beylerbeyi
 8. Çengelköy
 9. Alibeyköy
 10. Bebek
 11. Kandilli
 12. Anadolu Hisarı
 13. Kanlıca
 14. Emirgan
 15. İstinye
 16. Çubuklu
 17. Paşabahçe
 18. Beykoz
 19. Büyükdere
 20. Sarıyer
 21. Rumeli Kavağı
 22. Anadolu Kavağı

Şehir Hatları Boğaz Gidiş – Geliş vapur seferleri

Şehir Hatları Boğaz Gidiş – Geliş vapur seferleri ile Boğaz Gidiş – Geliş vapur seferleri hergün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Resmi tatillerde Pazar günü tarifesi uygulanır. Boğaz Hattı ile Eminönü’nden Rumelikavağı’na veya Anadolukavağı’na gitmek isteyen yolcular Sarıyer İskelesi’nden Sarıyer-Rumelikavağı-Anadolukavağı Hattı’na ücretsiz aktarma yapmaktadır.

bogaz-hatti-1
bogaz-hatti-2

Şehir Hatları Boğaz Gidiş – Geliş vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Boğaz vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.