Şehir Hatları Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy, Üsküdar ile Ortaköy arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinden iç hat seferleri ile Ortaköy iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Kadıköy Üsküdar Ortaköy vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den ve Üsküdar’dan Ortaköy’e seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Ortaköy’den Üsküdar’a ve Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kadıköy
  2. Üsküdar
  3. Ortaköy

Şehir Hatları Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy vapur seferleri

Şehir Hatları Üsküdar – Ortaköy vapur seferleri ile Üsküdar – Ortaköy vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

ortakoy-uskudar-kadikoy-hatti
kadikoy-uskudar-ortakoy-hatti

Şehir Hatları Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Üsküdar – Ortaköy vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
Kadıköy – Üsküdar Tam 24,02 TL
Öğrenci 11,85 TL
İndirimli 17,29 TL
Üsküdar – Ortaköy Tam 19,85 TL
Öğrenci 9,61 TL
İndirimli 14,09 TL
Kadıköy – Ortaköy Tam 27,22 TL
Öğrenci 13,13 TL
İndirimli 19,53 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.