İBB Kartal Karlıktepe Kreşi nerede, nasıl gidilir?

İBB Kartal Karlıktepe Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Karlıktepe Mahallesi’nde İBB’nin Yuvamız İstanbul projesi kapsamında faaliyet gösteren kreşin adres ve yol tarifi ile telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul Karlıktepe Kreşi, Karlıktepe Mahallesi’nde hizmet veriyor. Karlıktepe Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İBB Yuvamız İstanbul Karlıktepe kreşine nasıl gidilir?

Adres: Karlıktepe Mahallesi, Batı Sokak, No:9, 34870 Kartal / İstanbul.

Fahri Korutürk Caddesi’ndeki Topçamlar Sokak otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan KM33 İETT otobüsü geçer. Caddeden ayrıca Kartal – Doğum Hastanesi ve Kartal – Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi minibüsleri geçer.

İBB Yuvamız İstanbul Karlıktepe kreşine ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C-79 Doğum Hastanesi minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK / 252 / 16A / 17 / 133N / 16 İETT otobüslerinden birine binerek Kartal’a gidip C-79 Doğum Hastanesi minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ya da otobüse binerek Kartal’da inip C-79 Doğum Hastanesi minibüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM33’e binip Topçamlar Sokak veya KM34’e binip Kartallı Kazım’da inerek gidebilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı – Yunus: KM33 İETT otobüsü ile Topçamlar durağında inerek ulaşabilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132S / KM32 İETT otobüsüne veya C-80 Kartal minibüsüne binip Spor Caddesi’nde inip gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: KM32 İETT otobüsü veya C-93 Hürriyet Mah. Kartal minibüsü ile Spor Caddesi’nde inerek gidebilirsiniz.
  • Soğanlık: C-81 Kartal minibüsü ile gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ulaşım: KM33 İETT otobüsü ile Topçamlar durağında inerek ulaşabilirsiniz.