Jolly Joker Kartal İstMarina nerede, nasıl gidilir?

Jolly Joker Kartal İstMarina hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Jolly Joker, geniş ve farklı kitleleri yüksek kalite standartlarında tasarlanmış mekanıyla bir araya getiriyor.

Jolly Joker, sevilen sanatçıları ve müzik severleri Türkiye’nin en büyük ve yaygın konser mekanları ağı içerisinde bir araya getirerek, güncel müzik ve eğlenceyi erişilebilir kılmayı hedefliyor. Birbirinden ünlü şarkıcılara ev sahipliği yapan ve hemen hemen her gece canlı müzik performansı ve etkinlik sunan Jolly Joker Kartal İstMarina, müzik severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Kartal Jolly Joker’e nasıl gidilir?

Adres: Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No:147/6, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 850 549 01 22.

Ankara Caddesi’ndeki Yunus otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 16, 16A, 17, 132, 132A, 132B, 132D, 132E, 132F, 132K, 132P, 133A, 133AK, 133GP, 133K, 133KT, 133T, 133Ş, KM10, KM18, KM28, KM34 İETT otobüsleri geçer ve ayrıca caddeden Kadıköy – Pendik minibüsü geçer.

Caddebostan Pendik Sahilyolunda Kumcular durağında inerek gidebilirsiniz. Duraktan 16D, 133T, E-9 İETT otobüsleri geçer. Dolmuşla sahilden Bostancı – Pendik dolmuşuna binip Kumcular’da inerek gidebilirsiniz.

Marmaray ile gitmek isterseniz, Yunus’ta inmelisiniz. Metro ile gitmek isterseniz, Kartal’da inip KM34 İETT otobüsü ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz.

Kartal Jolly Joker’e ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: Jolly Joker’in Kartal’daki mekanı gitmek için Marmaray ile Kartal’dan Yunus’a geçebilirsiniz. Konser salonunun yer aldığı mekan, İstMarina AVM’nin içinde ve Yunus durağı da bu AVM’nin önündedir. Ayrıca Ankara Caddesi’nden Pendik yönüne giden bir otobüse veya minibüse binerek Yunus durağında inebilirsiniz. Sahilden de Pendik yönüne giden bir otobüse binebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Jolly Joker için Marmaray ile Atalar’dan trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ile Cevizli’den trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM33 / KM34 İETT otobüslerinden birine Anayurt, Toros, Milengaz, Fahri Korutürk, Tecerdağı, Köroğlu veya Denizler Caddesi’nde binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı – Yunus: Jolly Joker’in Kartal şubesine KM34 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. Ayrıca C-78 Topselvi minibüsü ile sahile yakınlaşabilirsiniz. Yunus tren istasyonuna yürüyerek de gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132ÇK / 132S İETT otobüsü ile Kartal merkeze gidip Marmaray ile Yunus’a geçebilirsiniz veya Marmaray ile Kartal’dan trene binip Yunus durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz. Ayrıca otobüsten indikten sonra yürüyerek de ulaşabilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: C-83 Pendik Yakacık minibüsü ile Pendik’e gidip Marmaray ile Yunus’a geçebilirsiniz veya Kartal yönüne giden bir minibüse veya İETT otobüsüne binebilirsiniz. Ayrıca direkt Kartal’dan gitmek isterseniz C-93 Kartal Hürriyet minibüsüne binip Kartal’a gidebilirsiniz ve yukarıda bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını uygulayabilirsiniz.
  • Soğanlık: Atatürk veya Millet Caddelerinden C-86 Kartal / C-81 Kartal minibüsüne binerek Kartal’a gelip yukarıda bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 134GK İETT otobüsü ile Kartal’a gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ulaşım: Marmaray’a binip Yunus’ta inebilirsiniz veya minibüs ya da İETT otobüsü ile Yunus’a gidebilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): Sultanbeyli’den 132Z İETT otobüsü, Sancaktepe’den 131V / 131Y İETT otobüsü, Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ile Kartal’a inin ve en başta bahsedilen Kartal merkezden ulaşım yollarını uygulayın.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Esenkent durağında inip KM34 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Yunus durağında inerek ulaşabilirsiniz. Otobüsle gitmek isterseniz 16 / 17 / 16D İETT otobüsünü kullanabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Yunus’a gidebilirsiniz. Jolly Joker hemen Yunus istasyonunun önündeki İstMarina AVM içindedir.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, D-100 Esenkent Metro durağında inip KM34 İETT otobüsüne binebilirsiniz.

8. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray’a binip Yunus’ta inin veya Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Esenkent durağında inin ve KM34 İETT otobüsüne binin veya Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Yunus’a gidin. Jolly Joker’in Kartal şubesine en iyi ulaşım yolu Marmaray’dır.